תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » תקלת רשת בקלאודפייר פגעה באתרים רבים מסביב לעולם
סליחה, תקלה. צילום אילוסטרציה: Bigtock

תקלת רשת בקלאודפייר פגעה באתרים רבים מסביב לעולם

התקלה נמשכה כשעתיים, וגולשים שניסו להיכנס לאתרים אלה ראו הודעת שגיאה ● בחברה אומרים שהסיבה היא תקלה באחד הנתבים האחראיים לניתוב הכתובות

מאת 24 ביוני 2019, 17:55 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

תקלת רשת חמורה השביתה היום (ב') בצהרים כמעט לחלוטין את השירותים השונים שמעניקה קלאודפייר לאתרים רבים מסביב לעולם. התקלה הגלובלית, שנמשכה כשעתיים, גרמה לכך שאתרים רבים ברחבי העולם לא היו נגישים, מכיוון שהם נמצאים מאחורי חומת האבטחה והניתוב שמציעה החברה. במקרים מסוימים האתר לא היה באוויר למשך כל השעתיים ובמקרים אחרים – בחלק מהן.

במהלך התקלה, ניסיון לגשת לרבים מבין עשרות מיליוני האתרים שמקבלים שירותים מהשירות הובילה להודעת שגיאה שמופיעה לאחר שעובר זמן מה בו הדפדפן לא מצליח להגיע לכתובת של האתר המבוקש.

קלאודפייר הודיעה שהיא זיהתה את התקלה. "אנחנו מודעים לבעיות בקישוריות לרשת ומטפלים באחזור השירותים שלנו", מסר דובר החברה. מאוחר יותר מסרה החברה שהבעיה נגרמה בגין תקלה באחד הנתבים האחראיים לניתוב הכתובות, והיא החלה מיד בפעולות של עקיפת השרת וניתוב מחדש, כמו גם בעבודה מול הספק שאצלו היא מחזיקה את שרתיה. כשעתיים לאחר תחילת התקלה היא הודיעה שהשרת תוקן.

נכון לכתיבת שורות אלה, כמעט כל הדטה סנטרים של החברה חזרו לתפקד כרגיל, ובהתאם לכך, שוב ניתן לגלוש לאתרים שסבלו מהתקלה.

תקלת רשת בקלאודפייר פגעה באתרים רבים מסביב לעולם Reviewed by on . תקלת רשת חמורה השביתה היום (ב') בצהרים כמעט לחלוטין את השירותים השונים שמעניקה קלאודפייר לאתרים רבים מסביב לעולם. התקלה הגלובלית, שנמשכה כשעתיים, גרמה לכך שאתרי תקלת רשת חמורה השביתה היום (ב') בצהרים כמעט לחלוטין את השירותים השונים שמעניקה קלאודפייר לאתרים רבים מסביב לעולם. התקלה הגלובלית, שנמשכה כשעתיים, גרמה לכך שאתרי Rating: 0

הגיבו