תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אנשים ומחשבים, גדולים מהחיים ותרומה לקהילה
מימין: פלי הנמר, יזם ומנהיג אנשים ומחשבים; נטלי גבאי, סמנכ"לית השיווק של הקבוצה; אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר; שני מרינברג נהרי, מנהלת השיווק של גדולים מהחיים; שרון אילון, מנהלת שיתופי הפעולה של העמותה; וליאור שמואלי, מנכ"ל העמותה. צילום: יח"צ

אנשים ומחשבים, גדולים מהחיים ותרומה לקהילה

קצת אחרי סיומו של אתגר הטאף מאדר, שבמסגרתו גויסו מיליון שקלים למען גדולים מהחיים, נקבעה המטרה להגדיל את היקף התרומה בשנה הבאה ב-20% - לשיא של 1.2 מיליון ● האם אתם מצטרפים לאתגר, לטובת ילדים חולי סרטן?

מאת 20 ביוני 2019, 16:40 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הקמפיין השנתי החמישי לאיסוף תרומות לעמותת גדולים מהחיים, שמסייעת לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם, הושק שלשום (ג') במשרדי אנשים ומחשבים.

עמותת גדולים מהחיים וקבוצת אנשים ומחשבים, שמהווה הלב הפועם של קהילות ההיי-טק וה-IT בישראל לאורך כל השנה, משתפות פעולה כבר מזה זמן. בשנים האחרונות התבטא שיתוף הפעולה בין היתר בהשתתפותם של מנמ"רים ומנכ"לים חברי פורום C3 של אנשים ומחשבים באתגר הספורט טאף מאדר, שבמסגרתו הם טסו לבריטניה ושם עברו מכשולים, רצו, קפצו ומה לא – והכל כדי לגייס כסף למען העמותה והמטרה הקדושה שהיא עוסקת בה.

בימים הקרובים תגויס נבחרת חדשה של מנמרי"ם, מנכ"לים ושאר מקצוענים, כדי לפעול להשיג שיא חדש של תרומות – 1.2 מיליון שקלים. זאת, לאחר שבקמפיין השנה גויסו מיליון שקלים. כלומר, המטרה היא להזניק את היקף התרומות הכולל ב-20%. גם הפעם, בסיום הקמפיין תשתתף הנבחרת במסלול הטאף מאדר הקשוח, והפעם בסקוטלנד. קרן ההנצחה על שם שלמה טירן הודיעה כי תפרוס את חסותה על הנבחרת החדשה, ואת הנבחרת יוביל שוב, והפעם בבוץ הסקוטי, אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר. בנוסף, במקביל להשתתפות באתגר יתקיים גם הפעם כנס מקצועי של פורום C3. מכאן שיהיו באירוע הזה הרבה IT והרבה ויסקי משובח. שלא לדבר על כך שייתכן שחברי הנבחרת ירוצו בחצאיות סקוטיות.

מיליון השקלים שגויסו השנה על ידי אנשים ומחשבים וקהילת ההיי-טק שימשו למימון הקמת "גן חלומות" חינוכי ושיקומי בבאר שבע, לרווחתם של ילדים חולי סרטן מאזור הדרום. כספי הקמפיין החדש מיועדים להשלמת בנייתו של הגן, שהחלה לפני כחודשיים, ולמימון תפעולו השוטף.

אנשים ומחשבים, גדולים מהחיים ותרומה לקהילה Reviewed by on . הקמפיין השנתי החמישי לאיסוף תרומות לעמותת גדולים מהחיים, שמסייעת לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם, הושק שלשום (ג') במשרדי אנשים ומחשבים. עמותת גדולים מהחיים וקב הקמפיין השנתי החמישי לאיסוף תרומות לעמותת גדולים מהחיים, שמסייעת לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם, הושק שלשום (ג') במשרדי אנשים ומחשבים. עמותת גדולים מהחיים וקב Rating: 0

הגיבו