תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » סקרנים לדעת איך ייראה טלפון הדור הבא של גוגל, Pixel 4?
צילום אילוסטרציה: PixelMe, BigStock

סקרנים לדעת איך ייראה טלפון הדור הבא של גוגל, Pixel 4?

ענקית הטכנולוגיה הציגה בדף הרשמי שלה בטוויטר, Made by Goolge, את גבו של המכשיר, עם הכיתוב: "ובכן, מכיוון שנראה שיש התעניינות, אז קדימה! חכו שתראו מה הוא יכול לעשות" וחשפה אותו לראשונה לציבור

מאת 13 ביוני 2019, 14:23 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

טלפון הדור הבא של גוגל, Pixel 4, מתחיל לצבור הרבה תשומת לב ברשת לקראת ההכרזה הצפויה בעוד כשלושה חודשים. באופן טבעי מתחילים המדליפים השונים להעלות תמונות והערכות שונות לגבי התצורה של הטלפון, אבל הפעם ההפתעה הגיעה מכיוונה של גוגל עצמה שהחליטה לעלות גם היא על רכבת השמועות ולספק טיזר למכשיר.

החברה עשתה זאת באמצעות ציוץ לדף הרשמי שלה בטוויטר, Made by Goolge בו היא מציגה את גבו של המכשיר, עם הכיתוב: "ובכן, מכיוון שנראה שיש התעניינות, אז קדימה! חכו שתראו מה הוא יכול לעשות".

מערך של שלוש מצלמות מאחור

מהתמונה ברורים מייד כמה דברים: Pixel 4 יגיע עם מערך של שלוש מצלמות מאחור בתוך מתחם ריבועי בצד השמאלי של הגב, כשהמצלמות והמבזק מסודרים במבנה ייחודי של יהלום. כן ברור שחיישן טביעות אצבע לא יהיה בגב המכשיר, וזה אומר שהוא יוטמע מתחת למסך ה-AMOLED של המכשיר.

לפי הידוע גם הפעם כמו במקרה של Pixel 3 ו-Pixel 3a תהיה גרסת XL עם מסך גדול יותר אך ללא שינוי בתצורה. כמו כן יש הערכות שהחברה תציג שתי מצלמות מקדימה בתוך חריר גדול יחסית בצד ימין, כמו במסך של ה-Galaxy S10 Plus של סמסונג.

סקרנים לדעת איך ייראה טלפון הדור הבא של גוגל, Pixel 4? Reviewed by on . טלפון הדור הבא של גוגל, Pixel 4, מתחיל לצבור הרבה תשומת לב ברשת לקראת ההכרזה הצפויה בעוד כשלושה חודשים. באופן טבעי מתחילים המדליפים השונים להעלות תמונות והערכות טלפון הדור הבא של גוגל, Pixel 4, מתחיל לצבור הרבה תשומת לב ברשת לקראת ההכרזה הצפויה בעוד כשלושה חודשים. באופן טבעי מתחילים המדליפים השונים להעלות תמונות והערכות Rating: 0

הגיבו