תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » קבוצת הנדל"ן More הטמיעה מודול BI שמתממשק למערכת הסאפ
פרויקט BI ב-More. מקור: BigStock

קבוצת הנדל"ן More הטמיעה מודול BI שמתממשק למערכת הסאפ

הפרויקט בוצע על ידי BICS מקבוצת BDO והיקפו מוערך בעשרות אלפי שקלים

מאת 12 ביוני 2019, 12:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קבוצת הנדל"ן More העלתה באחרונה לאוויר מודול BI שמתממשק למערכת ה-SAP Business One שכבר פועלת בחברה. המודול, Insight 360, הוטמע על ידי BICS מקבוצת BDO. היקף הפרויקט מוערך בעשרות אלפי שקלים.

קבוצת More הנה יזמית נדל"ן למגורים ולמסחר, שמניותיה נסחרות בבורסה והיא פועלת בשוק החל מ-2008. החברה מבצעת פרויקטים בקרוב ל-2,000 יחידות דיור ומפתחת שטחי מסחר ברחבי הארץ, בהיקף של כ-45 אלף מ"ר.

לדברי סיון צחייק, מנמ"רית More, "זיהינו בחברה צורך בפתרון BI, שיאגד לתוכו את שלל השכבות שלה – החל מתחום הפיננסים ועד לתחום שירות הלקוחות, על מנת לקבל מענה פשוט, מהיר ויעיל. בשלב ההטמעה הראשון עלה הצורך שהמערכת תספק דו"חות בתחומים שונים להנהלה הבכירה של החברה. יצרנו את הדו"חות הללו בקלות ובמהירות".

צחייק סיפרה שלאחר שהמערכת התייצבה, היא הפכה למערכת המרכזית למתן המידע למנהלים הבכירים בארגון. כמו כן, אמרה, "הוספנו רובד בהטמעה והפתרון משמש את דרגי מנהלי הביניים בעזרת תזמון דו"חות יומיים שמאפשרים בקרה על פעילות החברה. אחד הפתרונות הוא בתחום השירות – פתיחה וסגירה של קריאות שירות, זמני שהייה במערכת, ומתוך כך ייעול העבודה והמענה ללקוחות החברה".

היא ציינה שמדובר בפתרון ייחודי, מאחר שהוא מותאם לעולם הבנייה ומשלים פערים שקיימים במערכות ה-ERP הגדולות, שאין להן פתרונות מיוחדים לתחום זה.

"פתרון שמספק תמונה עסקית על לב פעילות החברה"

אדיר אורן, מנכ"ל BICS, ציין כי "More היא חברה ותיקה בתחום הנדל"ן ולקוחה של סאפ מזה מספר שנים. פתרון ה-BI מספק תמונה עסקית על לב פעילות החברה".

BICS מספקת פתרונות אנליטיים עבור חברות בגדלים שונים והיא שותפה בכירה של סאפ בכל הקשור לפתרונות אנליטיקה, ERP וטכנולוגיה בכלל.

קבוצת הנדל"ן More הטמיעה מודול BI שמתממשק למערכת הסאפ Reviewed by on . קבוצת הנדל"ן More העלתה באחרונה לאוויר מודול BI שמתממשק למערכת ה-SAP Business One שכבר פועלת בחברה. המודול, Insight 360, הוטמע על ידי BICS מקבוצת BDO. היקף הפרו קבוצת הנדל"ן More העלתה באחרונה לאוויר מודול BI שמתממשק למערכת ה-SAP Business One שכבר פועלת בחברה. המודול, Insight 360, הוטמע על ידי BICS מקבוצת BDO. היקף הפרו Rating: 0

הגיבו