תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » להיות כוכב לרגע על מרקע "אנשים ומחשבים"
מסך קבלת הפנים בקבוצת אנשים ומחשבים. צילום: פלי הנמר

להיות כוכב לרגע על מרקע "אנשים ומחשבים"

לקראת שנתה ה-40' בשירות קהילת ההיי-טק הישראלית, ממשיכה מערכת אנשים ומחשבים לארח את מיטב בכירי הקהילה מהארץ ומהעולם ● כעת עם בואם יזכו האורחים לקבלת פנים אישית וטכנולוגית במיוחד 

מאת 6 ביוני 2019, 14:03 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לקראת שנתה ה-40 בשירות קהילת ההיי-טק הישראלית, ממשיכה מערכת אנשים ומחשבים לארח את מיטב בכירי הקהילה מהארץ ומהעולם, העולים לרגל למשרדיה המנומרים דרך קבע לפגישות המשלבות חברה טובה, חיבורים וחדשנות, או במילים אחרות, ביזנס ופלז'ר.

בקומת הפנטהאוז ה-24 של מגדל הפניקס בגבעתיים – אל מול הנוף הפנורמי האורבני ועוצר הנשימה הנשקף מערבה עד לקו החוף של תל אביב, צפונה עד השרון, ומזרחה עד השומרון, ממתינה לאורחים בימים אלו קבלת פנים משודרגת, עם ברכה ותמונה אישית המוקרנת על מסך פלזמה ענק בכניסה לחדר הישיבות.

מסך קבלת הפנים בקבוצת אנשים ומחשבים. צילום: פלי הנמר

מסך קבלת הפנים בקבוצת אנשים ומחשבים. צילום: פלי הנמר

 

לצד מסך ה-Wellcome, מציג מסך נוסף המקבל את הבאים את סדרת האירועים, המפגשים, הפורומים והכנסים שמקיימת הקבוצה בתקופה הקרובה, כמו גם את הידיעות החמות ביותר שמתפרסמות בפורטל ועניינן כל מה שחדש בענף ההיי-טק: מינויים, מיזוגים, רכישות, מוצרים חדשים ועוד.

קצת מספרים: במשרדי אנשים ומחשבים, מרכזה שוקק החיים של קהילת תעשיית ההיי-טק, מבקרים מדי חודש מעל מאה מנהלי מערכות מידע- מנמ"רים, מנהלים בכל הדרגות, כולל מנכ"לים של חברות בינלאומיות ומקצועני CXO.

הם מגיעים להתארח במאורת הנמר של פלי הנמר, יזם ומנהיג הקבוצה, להשתתף במפגשי רב שיח לסיעור מוחות של מומחים ובפאנלים שמקיימת המערכת לקראת אירועים ובנושאים הבוערים שעל סדר היום. הכל מתועד, מצולם וגם מדווח ומשודר בפורטל של אנשים ומחשבים, במסגרת כתבות מערכתיות, ראיונות, ציטוטים, סקירות ודיווחים.

ממצא מעניין: קבוצת אנשים ומחשבים מפיקה מעל 150 אירועים בשנה, ממפגשי מועדונים עסקיים וסיורים עם עשרות משתתפים ועד כנסי ענק לאלפי אורחים, מרצים ומציגים מהארץ ומרחבי העולם, של חברות מהמובילות בתעשייה עתירת הידע בארץ ובחו"ל, ובהן רד-האט, Dell-EMC , גוגל, AWS ,VMWARE ועוד רבות וטובות שרואות באנשים ומחשבים בית ושותף עסקי נאמן, Trusted Partner, זה עשרות שנים.

הוועידות הגדולות שמפיקה הקבוצה, ובהן "תעשיה 4.0", "אינפוסק", "אנשים ורחפנים", "ערים חכמות" ועוד רבות וטובות, שבות אלינו מידי שנה, עם המרצים המרתקים ביותר, הביתנים החדשניים, המצגות המרשימות, הפאנלים ותחרויות הסטארט-אפים שחושפים את פניה של קהילת ההיי-טק הישראלית המגוונת שלא מפסיקה להפתיע בחדשנות פורצת דרך, ואנחנו אתה.

להיות כוכב לרגע על מרקע "אנשים ומחשבים" Reviewed by on . לקראת שנתה ה-40 בשירות קהילת ההיי-טק הישראלית, ממשיכה מערכת אנשים ומחשבים לארח את מיטב בכירי הקהילה מהארץ ומהעולם, העולים לרגל למשרדיה המנומרים דרך קבע לפגישות לקראת שנתה ה-40 בשירות קהילת ההיי-טק הישראלית, ממשיכה מערכת אנשים ומחשבים לארח את מיטב בכירי הקהילה מהארץ ומהעולם, העולים לרגל למשרדיה המנומרים דרך קבע לפגישות Rating: 0

הגיבו