תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » Daily Startup » חברת הסייבר הישראלית SentinelOne גייסה 120 מיליון דולר
תומר וינגרטן, ממייסדי ומנכ"ל SentinalOne. צילום: יח"צ

חברת הסייבר הישראלית SentinelOne גייסה 120 מיליון דולר

מדובר בסבב הרביעי והגדול ביותר עד כה של החברה, ובין המשקיעות בו נמצאת הקרן של סמסונג ● כספי הגיוס ישמשו בעיקר כדי לממן את המשך עבודות הפיתוח של פלטפורמת ההגנה שלה

מאת 5 ביוני 2019, 10:52 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת אבטחת המידע SentinelOne הודיעה היום (ד') כי השלימה סבב גיוס רביעי בסך כולל של 120 מיליון דולר. זהו הסבב הגדול ביותר של החברה עד כה. הגיוס הובל על ידי קרן ההשקעות האמריקנית אינסייט פרטנרס ולקחו בו חלק, בין השאר, קרן ההשקעות של סמסונג, נקסט-אקוויטי והמשקיעים הקודמים בחברה, הכוללים את קרן Third Point Ventures, רד פוינט, דטה קולקטיב (DCVC) ואחרים. לאחר סבב זה, סך הגיוסים של החברה עומד על 230 מיליון דולר.

הגיוס ישמש את SentinelOne להאצה נוספת של תהליכי הגדילה העסקית שלה והמשך חידוש מוצרי ההגנה שלה, כגון אנטי וירוס למחשבי קצה, מחשוב ענן, מחשוב וירטואלי והאינטרנט של הדברים. זאת, בעזרת הפלטפורמה האוטונומית שלה, המתבססת על בינה מלאכותית, שהינה פתרון הגנה אוטונומי להגנה על מחשבי קצה. כמו כן, החברה תשתמש בכסף על מנת להאיץ את אסטרטגיית המכירות שלה.

SentinelOne הוקמה ב-2013 על ידי תומר וינגרטן, המנכ"ל, ואלמוג כהן, שפיתחו טכנולוגיה לזיהוי התנהגויות באמצעות בינה מלאכותית, המאפשרת זיהוי ומניעת מתקפות סייבר בזמן אמת על כל מכשיר. לחברה יש כיום יותר מ-2,500 לקוחות, והיא רשמה בשנה האחרונה קפיצה של 217% בשוק ההגנה על מחשבי הקצה וגדילה של 140% בביקוש המוצר שלה על ידי חברות הפורצ'ן 500. כמו כן, בחברה אומרים כי שלוש מחברות הפורצ'ן 10 קנו והטמיעו את המוצר שלה בשנה האחרונה.

וינגרטן אמר כי "בנינו צוות וטכנולוגיה המצליחים להרחיב ולהגדיר מחדש את משמעות ההגנה על מחשבי הקצה. בעוד שהרשתות המסורתיות משתנות לחלוטין, כך גם התפיסה של מהו מחשוב קצה". לדבריו, "מחשבי הקצה נמצאים בימינו בכל מקום – החל ממחשבים ניידים ונייחים דרך מחשוב ענן, ודטה סנטרים ועד למכשירי ה-IoT, כך שהם הופכים להיות חלק מהרשת שלנו ולכן, חלק מההגנה ההיקפית הנדרשת על מנת להגן. היינו הראשונים לאחד את תחום מניעת ההתקפות (EPP) עם תחום התגובה והנראות (EDR). אנחנו מספקים מוצר אחד שלם, שנותן מענה למניעת וגילוי התקפות סייבר, תגובה אוטומטית, ציד (Hunting),והיכולת לראות ולחקור כל פעילות ברשת".

חברת הסייבר הישראלית SentinelOne גייסה 120 מיליון דולר Reviewed by on . חברת אבטחת המידע SentinelOne הודיעה היום (ד') כי השלימה סבב גיוס רביעי בסך כולל של 120 מיליון דולר. זהו הסבב הגדול ביותר של החברה עד כה. הגיוס הובל על ידי קרן ה חברת אבטחת המידע SentinelOne הודיעה היום (ד') כי השלימה סבב גיוס רביעי בסך כולל של 120 מיליון דולר. זהו הסבב הגדול ביותר של החברה עד כה. הגיוס הובל על ידי קרן ה Rating: 0

הגיבו