תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » נשים ומחשבים: ד"ר אנדה בהרב, סליפרייט
ד"ר אנדה בהרב, מייסדת ומנכ"לית סליפרייט. צילום: אמיר לוי

נשים ומחשבים: ד"ר אנדה בהרב, סליפרייט

מדור מיוחד על נשים בתפקידים שונים בתעשייה: מיהן? מה הביא אותן לעולם הטכנולוגיה? והאם הן חושבות שיש בענף אפליה? ● הפעם: ד"ר אנדה בהרב, מייסדת ומנכ"לית סליפרייט

מאת 2 ביוני 2019, 9:28 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שם: ד"ר אנדה בהרב.

תפקיד: המייסדת והמנכ"לית של הסטארט-אפ סליפרייט, שפועל בתחום הבריאות הדיגיטלית.

ותק בתפקיד: 12 שנים.

תפקידים קודמים: רופאת ילדים בבתי חולים בארץ.

השכלה: תואר ראשון בפיזיקה ותואר ברפואה מאוניברסיטת תל אביב, עם התמחות ברפואת ילדים בארץ, המשך התמחות ברפואת שינה בארצות הברית, ומחקר במחלקה לפיזיקה רפואית באוניברסיטת תל אביב בין השנים 1986 ל-2006.

משפחה: נשואה בשנית, אם לשלושה ילדים וסבתא לחמישה נכדים.

מה הביא אותך לתחום הטכנולוגיה? הרצון לשלב את הידע הרפואי שלי בטכנולוגיה, במטרה להביא לחיים טובים יותר לאנשים רבים ככל האפשר.
האם את חושבת שיש אפליה נגד נשים בתעשייה? במקום שבו אני נמצאת אין אפליה. האפליה הקיימת נובעת מגורמים רבים, בהם תפיסה המפלה נשים, ונטייתן של נשים רבות להמשיך ולתפקד בתפקידי אישה מסורתיים. ללא ספק, טכנולוגיה המאפשרת הקלה משמעותית בתפקידים שדורשים כוח פיזי (גברי) תאפשר גם שוויון בין נשים לגברים. יחד עם זאת, צריך לזכור ששוויון לא מניח שנשים וגברים אינם שונים. שוויון יאפשר למגדרים השונים להשתלב באופן אופטימלי בתעשייה, בחברה, בפוליטיקה ועוד.

האם נתקלת אישית באפליה נגדך בתעשייה על רקע היותך אישה? לא נתקלתי אישית, ואני מקווה שהתופעה הזו תלך ותיעלם עם הזמן.

נשים ומחשבים: ד"ר אנדה בהרב, סליפרייט Reviewed by on . שם: ד"ר אנדה בהרב. תפקיד: המייסדת והמנכ"לית של הסטארט-אפ סליפרייט, שפועל בתחום הבריאות הדיגיטלית. ותק בתפקיד: 12 שנים. תפקידים קודמים: רופאת ילדים בבתי חולים בא שם: ד"ר אנדה בהרב. תפקיד: המייסדת והמנכ"לית של הסטארט-אפ סליפרייט, שפועל בתחום הבריאות הדיגיטלית. ותק בתפקיד: 12 שנים. תפקידים קודמים: רופאת ילדים בבתי חולים בא Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    רבקה

    מעונינת בנושא בעיות שינה. אשמל לשדר

הגיבו