תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אמזון מכרה מכשיר Moto Z4 של מוטורולה עוד בטרם הוכרז רשמית
מחסן של אמזון. צילום: BigStock

אמזון מכרה מכשיר Moto Z4 של מוטורולה עוד בטרם הוכרז רשמית

ענקית הקמעונות פשוט שלחה ללקוח את המכשיר שפרסמה באתרה, וזאת לפני ההשקה הרשמית ● נדמה שההשקה מתקרבת, לפי המלאי שכבר נמצא בידי אמזון, אבל אולי היא תידחה עקב ביקורת המשתמש, שמספר על באגים שונים

מאת 29 במאי 2019, 14:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אמזון, כמו אמזון, אוהבת למכור… עוד לפני שהוכרז רשמית, מיהרה אמזון להוסיף לאתר שלה את מכשיר ה-Moto Z4 של מוטורולה ולהציעו למכירה מידית.

על אף שהוא עדיין לא הוכרז, כאמור, במחסנים של אמזון הוא כבר היה, וקונה זריז הזמין את המוצר וקיבל אותו בתוספת מצלמת MotoMed של 360 מעלות, שמוטורולה כנראה תוסיף למכשיר בחינם. העובדה שאמזון יכולה כבר לספק מכשירים מעידה שההכרזה הרשמית של המכשיר תתרחש ממש בקרוב.

אמזון אמנם הסירה את דף המוצר, אבל נותר בינתיים נגיש באמצעות זיכרון מטמון.

הרוכש המאושר פרסם ביוטיוב סרטון על המכשיר ונראה שהתרשם ממנו לטובה, מגוף האלומיניום שלו ומן המסך שלו, אבל קצת פחות מהתוכנה שלו. נראה שהמכשיר שנשלח לו מריץ גרסה לא סופית של התוכנה, מה שגורם לתקלות שונות ולהאטות.

"אני יכול לדווח שהתוכנה עדיין מלאת באגים", הוא כתב אתמול באתר Reddit. "יש לי גמגומים של אנימציות במקומות שלא צריכים להיות. המצלמה גם היא עם באגים, ובצילום אוטופוקוס נראים טשטושים כשמצלמים מקרוב".

מכשירי מוטורולה לא נמכרים בארץ על ידי יבואן רשמי כבר כמה שנים טובות, אבל בארצות הברית המותג עדיין חי ובועט, בבעלות לנובו, שרכשה אותה בתחילת 2014.

אמזון מכרה מכשיר Moto Z4 של מוטורולה עוד בטרם הוכרז רשמית Reviewed by on . אמזון, כמו אמזון, אוהבת למכור... עוד לפני שהוכרז רשמית, מיהרה אמזון להוסיף לאתר שלה את מכשיר ה-Moto Z4 של מוטורולה ולהציעו למכירה מידית. על אף שהוא עדיין לא הוכ אמזון, כמו אמזון, אוהבת למכור... עוד לפני שהוכרז רשמית, מיהרה אמזון להוסיף לאתר שלה את מכשיר ה-Moto Z4 של מוטורולה ולהציעו למכירה מידית. על אף שהוא עדיין לא הוכ Rating: 0

הגיבו