תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » Computex 2019: ההפתעה הגדולה שהסתתרה במחשב החדש של דל
Windows 10

Computex 2019: ההפתעה הגדולה שהסתתרה במחשב החדש של דל

ענקית המחשבים הציגה גרסה חדשה של XPS 13, המחשב ההפיך. אלא שמה שהפתיע את כולם היה דווקא המפרט של המחשב, בו הופיעה גרסה חדשה של Windows 10 שאף אחד לא מכיר

מאת 29 במאי 2019, 12:26 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

דל, כמו כל יצרניות המחשבים כמעט, הגיעה גם היא לתערוכת Computex 2019 כדי להכריז על המחשבים החדשים שלה. בין השאר היא הציגה גרסה חדשה של XPS 13, המחשב ההפיך שנחשב לאחר מניידי הדגל שלה. אבל מה שהפתיע את כולם היה שבדף המפרט של המחשב הופיעה גרסה חדשה של Windows 10 שאף אחד לא מכיר: Windows 10 Home Ultra 64.

לפי ההערכות השונות מדובר בגרסה של מערכת ההפעלה הביתית שמוסיפה למערכת כמה תכונות ששייכות בדרך כלל לגרסת ה-Pro העסקית – כגרסת בינתיים עבור משתמשים ביתיים שרוצים קצת יותר.

מיקרוסופט הכחישה

מיקרוסופט בינתיים הכחישה שיש מערכת הפעלה שמכונה בשם Windows 10 Home Ultra, אך החברה לא הוסיפה פרטים לגבי השאלה האם היא מתכננת להוסיף לרשימת הגרסאות שלה גרסה ביתית חדשה, תחת שם אחר.

מארי ג'ו פולי, מ-ZDNet, שנחשבת לאחת העיתונאיות המדויקות והבקיאות ביותר בענייני מיקרוסופט בכלל ו-Windows בפרט, ציינה שכנראה, לפי מסמכים שהודלפו ממיקרוסופט בשנה שעברה, החברה אכן מתכננת גרסה חדשה שבמסמכים המסוימים הללו כונתה Windows 10 Home Advanced, כך שרוב הסיכויים שמדובר בגרסה הזו תחת שם חדש – שבינתיים כבר שונה שוב רק בלי ליידע את דל.

Computex 2019: ההפתעה הגדולה שהסתתרה במחשב החדש של דל Reviewed by on . דל, כמו כל יצרניות המחשבים כמעט, הגיעה גם היא לתערוכת Computex 2019 כדי להכריז על המחשבים החדשים שלה. בין השאר היא הציגה גרסה חדשה של XPS 13, המחשב ההפיך שנחשב דל, כמו כל יצרניות המחשבים כמעט, הגיעה גם היא לתערוכת Computex 2019 כדי להכריז על המחשבים החדשים שלה. בין השאר היא הציגה גרסה חדשה של XPS 13, המחשב ההפיך שנחשב Rating: 0

הגיבו