תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אלקסה תוכל לשמש גם כמערכת אינטרקום בתוך הבית
אלקסה. צילום: יח"צ

אלקסה תוכל לשמש גם כמערכת אינטרקום בתוך הבית

תכונת Alexa Announcement תאפשר למסור הודעות חד כיווניות מחדר לחדר - למשל להודיע מהמטבח שארוחת הערב או לנסות להעיר את אחד מבני הבית

מאת 27 במאי 2019, 17:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אמזון דוחפת בכל הכוח את העוזרת הקולית שלה, אלקסה. החברה הודיעה בסוף השבוע כי כל מכשירי צד ג' תואמי אלקסה יוכלו כעת להשתמש בתכונה חדשה, בשם Alexa Announcement, כדי להפוך את הרמקולים החכמים למעין מערכת אינטרקום ביתית.

תכונת Announcement מאפשרת למשתמשים לשלוח ולקבל הודעה קולית חד ערוצית (כלומר, אי אפשר להשיב להן) במכשירים תואמי אלקסה ברחבי הבית.

"בדומה למערכת אינטרקום חד ערוצית", מצוין בבלוג הרשמי של העוזרת הקולית, "התכונה מתאימה לצורך תקשורת רחבה ומהירה עם כל בני המשפחה. היא מאפשרת, למשל, להודיע מהמטבח שארוחת הערב מוכנה, או שהגיע הזמן לקום… וההודעה תישמע בו בזמן במכשירי אלקסה האחרים בבית. המשתמשים יכולים להשתמש גם באפליקציית אלקסה במכשירי iOS או אנדרואיד כשהם מחוץ לבית כדי לשלוח הודעה".

בהודעתה ציינה אמזון כי מפתחי המכשירים צריכים לאפשר את התכונה במכשירים שהם מפתחים.

החידוש הזה זמין כבר בכמה מכשירים, בהם ה-Portal של מיקרוסופט ורמקולים של Bose ו-Sonos.

אלקסה תוכל לשמש גם כמערכת אינטרקום בתוך הבית Reviewed by on . אמזון דוחפת בכל הכוח את העוזרת הקולית שלה, אלקסה. החברה הודיעה בסוף השבוע כי כל מכשירי צד ג' תואמי אלקסה יוכלו כעת להשתמש בתכונה חדשה, בשם Alexa Announcement, כ אמזון דוחפת בכל הכוח את העוזרת הקולית שלה, אלקסה. החברה הודיעה בסוף השבוע כי כל מכשירי צד ג' תואמי אלקסה יוכלו כעת להשתמש בתכונה חדשה, בשם Alexa Announcement, כ Rating: 0

הגיבו