תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » איטון צרפת – מה חדש בחזית פתרונות האבטחה לדטה סנטרים?
ההגנה חשובה ביותר על מרכזי נתונים מחדירות סייבר. איטון. צילום: פלי הנמר

איטון צרפת – מה חדש בחזית פתרונות האבטחה לדטה סנטרים?

בחברה מפתחים ומציעים ההגנה חשובה ביותר על מרכזי נתונים מחדירות סייבר כשאיטון מציגה יתרון ייחודי בלבדי: כרטיס רשת ראשון להתקני UPS, העומד בתקני אבטחת סייבר מחמירים במטרה להבטיח שה-UPS לא יהווה נקודת כניסה להאקרים ● פלי הנמר התלווה לסיור במטה בצרפת ודיווח מהשטח

מאת 15 במאי 2019, 12:34 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

השבוע, חברות איטון (Eaton) לניהול האנרגיה הגלובלית וחברת CMS, מפיצת פתרונות איטון IT בישראל, ערכו ביקור במטה EMEA של איטון, לשותפיהם העסקיים מחברות יעל פתרונות משולבים, זיפקום, SMBIT, טריפלT ומילניום. את הביקור הובילו רותי אביאל, מנהלת מכירות ערוצי הפצה באיטון ישראל, ואשר בוחניק, מנהל מוצר איטון ב-CMS.

הגנת הצפנה, סיסמאות ויכולות מבוססות תיכנון אבטחה בעיצוב. מטה איטון בצרפת. צילום: פלי הנמר

הגנת הצפנה, סיסמאות ויכולות מבוססות תיכנון אבטחה בעיצוב. מטה איטון בצרפת. צילום: פלי הנמר

אחד ממוקדי הביקור היה הצגת Gigabit Network M2 – כרטיס הרשת הראשון שעומד בתקני UL (ר"ת Underwriters Laboratories) המחמירים לאבטחת סייבר. התקן החדש מיועד בעבור טכנולוגיית UPS של איטון ומוודא כי מוצריה בטוחים ומאובטחים.

M2 מעניק יכולות חדשות למערכת, כולל מהירות גדולה ורמות אבטחה משופרות. פיתוח הרכיב נעשה כולו במדיניות "אבטחה דרך העיצוב", המאפשרת לנהל את סיכוני האבטחה לאורך כל מחזור חיי המוצר.

Gigabit Network M2 - כרטיס הרשת הראשון שעומד בתקני UL המחמירים לאבטחת סייבר. איטון

Gigabit Network M2 – כרטיס הרשת הראשון שעומד בתקני UL המחמירים לאבטחת סייבר. איטון

כרטיס ההגנה ייחודי לאיטון, ומשמש יתרון מוחלט בעיקר מול המתחרה העיקרית הגדולה בשוק שלה, APC מקבוצת שניידר אלקטריק.

ה-M2 משפר את אמינות מערכת החשמל בעזרת פלטפורמת התראות על בעיות, ובכך מאפשר סגירה וכיבוי "עדינים" ולא כפויים של השרתים ומערכות האחסון. הכרטיס גם תואם לתוכנת IPM Intelligent Power Manager של איטון ולבדיקות הניטור האופציונליות מהדור השני, ומאפשר המשכיות עסקית וחוסן לדטה סנטר. כך, למשל, במקרה של אירוע סביבתי או חריגות חשמל גדולות, יישומים קריטיים ימשיכו לפעול בעזרת השילוב בין IPM לכרטיס החדש.

מערכות UPS חיוניות להמשכיות של מרכזי הנתונים ולשיקום שלאחר אסון, ובעידן הענן הציבורי ניתן ליהנות מיתרונות הרשת והאופטימיזציה שלה ומשיפור כללי באמינות, על ידי אפשרות להשתמש במערכות UPS גם לטובת אגירת אנרגיה. במקביל, קישוריות UPS גדולה יותר מאפשרת גישה קלה יותר לדטה סנטרים להאקרים, על מנת לבצע פעולה זדונית. UPS נגוע יכול לסכן את חוסן המערכת כולה, לאפשר איסוף מידע מודיעיני, לרבות על אופן צריכת החשמל של האתר הרלוונטי, ואף לשמש כנקודת כניסה לחדירות נוספות לרשת.

שת"פ של איטון עם יצרני התוכנה המובילים בעולם מבטיח תמיכה טובה יותר בלקוחות שלה. צילום: פלי הנמר

שת"פ של איטון עם יצרני התוכנה המובילים בעולם מבטיח תמיכה טובה יותר בלקוחות שלה. צילום: פלי הנמר

כרטיס Gigabit Network M2 תוכנן להגן על הדטה סנטר, UPS  ויחידות הפצת הכוח PDU Power Distribution Units נגד מתקפות סייבר לאורך מחזור החיים של הכרטיס. כרטיס הרשת Gigabit  M2 מאושר תקן UL 2900-2-2. ההרחבות באבטחת סייבר כוללות קידוד, מדיניות קונפיגורציה של סיסמה ושימוש בתעודות דיגיטליות חתומות. בנוסף, ההתקן מתאים למתגים של רשת Megabit השכיחה כיום, וניתן להתקינה ברשתות של דטה סנטרים מבוססי Gigabit באופן בלעדי.

לורן באדיאלי, מנהל שיווק ערוצי IT במערב אירופה באיטון. צילום: פלי הנמר

לורן באדיאלי, מנהל שיווק ערוצי IT במערב אירופה באיטון. צילום: פלי הנמר

"בעולם של קישוריות בכל מקום בו-זמנית, סביבות אמינות הופכות לחיוניות ביותר", אמר לורן באדיאלי, מנהל שיווק ערוצי IT במערב אירופה באיטון. "הלקוחות שלנו לא רוצים לקחת סיכונים עם המערכות שלהם ולכן אבטחת סייבר מהווה חלק מה-DNA שלנו באיטון. הגישה שלנו היא לשמור ולהגן על המוצר לאורך כל מחזור חיי הפיתוח שלו, כך שפושע סייבר לא יוכל להזיק לו. עם כניסה לתעשייה של יותר ויותר טכנולוגיות חכמות שמתממשקות עם חיינו היומיומיים, אמון הופך לתכונה חשובה ביותר".

איטון צרפת – מה חדש בחזית פתרונות האבטחה לדטה סנטרים? Reviewed by on . השבוע, חברות איטון (Eaton) לניהול האנרגיה הגלובלית וחברת CMS, מפיצת פתרונות איטון IT בישראל, ערכו ביקור במטה EMEA של איטון, לשותפיהם העסקיים מחברות יעל פתרונות השבוע, חברות איטון (Eaton) לניהול האנרגיה הגלובלית וחברת CMS, מפיצת פתרונות איטון IT בישראל, ערכו ביקור במטה EMEA של איטון, לשותפיהם העסקיים מחברות יעל פתרונות Rating: 0

הגיבו