תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » AT&T מכרה את חלקה בהולו תמורת 1.5 מיליארד דולר
Buy Back. הולו

AT&T מכרה את חלקה בהולו תמורת 1.5 מיליארד דולר

הולו קנתה את המניות בשיעור של 9.5%, בעסקת Buy Back ● העסקה הופכת את דיסני לבעלת השליטה בשירות התוכן מבוסס הווב, בשיעור של 66.6%

מאת 16 באפריל 2019, 11:54 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

AT&T הודיעה אתמול (ב') כי היא מכרה לשירות הטלוויזיה מבוסס האינטרנט הולו את החלק שלה במניות החברה, בשיעור של 9.5%, תמורת 1.43 מיליארד דולר.

מדובר בעסקת Buy Back שהולו מבצעת לחלק ממניותיה, לפי שווי שוק של 15 מיליארד דולר – מה שמראה שלמרות התחרות הקשה בענף, חברות שירותי התוכן ממשיכות לצמוח.

המשמעות של העסקה היא שדיסני הופכת להיות בעלת השליטה בהולו, עם שני שלישים מהמניות. לפני שנה, המניות של הולו התחלקו בין ארבע חברות – 30% לכל אחת מהחברות דיסני, פוקס וקומקאסט, ו-10% ל-AT&T. לפני כמה חודשים, דיסני רכשה את חלקה של פוקס. כעת יש חשש שקומסאט תמכור גם היא את חלקה, מה שישאיר את דיסני בבעלות בלעדית.

הולו מציעה ללקוחותיה תכניות וסרטים ממגוון רב של רשתות ואולפנים, בהם NBC, אולפני יוניברסל, TBS ו-TNT. החשש בשוק הוא שאם דיסני תהיה הבעלים המלא של הולו, היא תעדיף את התוכן שלה על פני זה של חברות ההפקה האחרות, ותגדיל עד מאוד את ההיצע שלה בקטלוג שהולו מציעה ללקוחות.

AT&T מכרה את חלקה בהולו תמורת 1.5 מיליארד דולר Reviewed by on . AT&T הודיעה אתמול (ב') כי היא מכרה לשירות הטלוויזיה מבוסס האינטרנט הולו את החלק שלה במניות החברה, בשיעור של 9.5%, תמורת 1.43 מיליארד דולר. מדובר בעסקת Buy B AT&T הודיעה אתמול (ב') כי היא מכרה לשירות הטלוויזיה מבוסס האינטרנט הולו את החלק שלה במניות החברה, בשיעור של 9.5%, תמורת 1.43 מיליארד דולר. מדובר בעסקת Buy B Rating: 0

הגיבו