תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » גלובל דטה סנטר הכפילה את שטח המתקן שלה בעשרות מיליוני שקלים
משה לסמן, מנכ"ל ומייסד גלובל דטה סנטר. צילום: ניב קנטור

גלובל דטה סנטר הכפילה את שטח המתקן שלה בעשרות מיליוני שקלים

המתקן של החברה בהרצליה משתרע כעת על פני שטח של כ-6,000 מ"ר, ומספק אירוח ליחידות מחשב, וכן שירותי המשכיות עסקית, התאוששות מאסון, ענן ובקרה ותפעול

מאת 11 באפריל 2019, 15:22 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גלובל דטה סנטר השלימה באחרונה את הכפלת השטח של מתקן מרכזי הנתונים שאותו היא מפעילה בהרצליה פיתוח ל-6,000 מ"ר, בהשקעה של עשרות מיליוני שקלים. בחברה אומרים שההרחבה, שכבר מתמלאת בתשתיות IT של לקוחות קיימים וחדשים, מספקת את כל הסטנדרטים, השירותים ורמות השירות הקיימים בשטחים המקוריים של המתקן.

החברה מפעילה מתקן דטה סנטרים תת קרקעי ממוגן, שמספק אירוח ליחידות מחשב, המשכיות עסקית מלאה והתאוששות מאסון, לצד שירותי גיבוי באתר ומרחוק, מחשוב ענן, בקרה ותפעול לפי דרישה ושירותי אצבע.

בגלובל דטה סנטר מציינים שבין החברות שמשתמשות בשירותי המתקן שלה נמנות הראל ביטוח ופיננסים, כלל ביטוח, בית ההשקעות IBI וכן חברות היי-טק דוגמת ECI, ורוניס, Infinidat, זרטו, SolarEdge ו-DSP Group, חברות רב לאומיות, גופים ממשלתיים וארגונים נוספים.

ההכפלה מצטרפת למהלכים נוספים שביצעה החברה בשנה האחרונה, כגון שילוש מרחבי ההמשכיות העסקית בדטה סנטר, שמאפשר ללקוחות לעבור במהירות לעבודה במתקן בהרצליה במקרה חירום.

"ארגונים כבר לא מתלבטים האם להוציא את תשתיות ה-IT"

גלובל דטה סנטר הוקמה ב-2013 על ידי משה לסמן, בשיתוף ובגיבוי פיננסי של קבוצת ויולה וחברת ההשקעות גלנרוק של ליאון רקנאטי. לסמן, בעברו מנהל חטיבת מיקור-חוץ ביבמ ישראל ומנהל HP Global Services בארץ, אמר כי "הכפלת שטח הדטה סנטר היא אבן דרך משמעותית עבורנו ובשורה טובה לחברות ולארגונים בישראל המעוניינים לארח את תשתיות ה-IT שלהם באופן שמבטיח רציפות עסקית, שירות מסביב לשעון, אבטחה, שרידות וחיסכון בעלויות".

הוא ציין ש-"ארגונים גדולים בישראל כבר לא מתלבטים האם לארח את התשתיות שלהם באתר חיצוני, אלא איך ואיפה לעשות זאת. נמשיך להוות נקודת משען חיונית עבור כל ארגון גדול המעוניין למצות את היתרונות הגלומים באירוח מערכי המידע והתקשורת שלו בדטה סנטר נגיש העומד בסטנדרטים בינלאומיים מחמירים ומצויד בכל ההסכמות והרישיונות הנדרשים".

גלובל דטה סנטר הכפילה את שטח המתקן שלה בעשרות מיליוני שקלים Reviewed by on . גלובל דטה סנטר השלימה באחרונה את הכפלת השטח של מתקן מרכזי הנתונים שאותו היא מפעילה בהרצליה פיתוח ל-6,000 מ"ר, בהשקעה של עשרות מיליוני שקלים. בחברה אומרים שההרחב גלובל דטה סנטר השלימה באחרונה את הכפלת השטח של מתקן מרכזי הנתונים שאותו היא מפעילה בהרצליה פיתוח ל-6,000 מ"ר, בהשקעה של עשרות מיליוני שקלים. בחברה אומרים שההרחב Rating: 0

הגיבו