תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מה מציע לכם עכבר המצגות החדש של HP?
HP Elite Presenter Mouse. צילום: HP

מה מציע לכם עכבר המצגות החדש של HP?

ה-HP Elite Presenter Mouse, ששוקל פחות מ-70 גרם, מיועד לבצע שתי מטלות: עכבר ושלט מצגות גם יחד, והוא עשוי גם לסייע למרצים להיות תמיד מצוידים היטב וגם להרשים את הקולגות ● למצגות הוא נהדר אבל מצד שני - כעכבר הוא לא הכי נוח

מאת 25 במרץ 2019, 12:39 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

העידן שבו באמת התחילה הניידות – כנראה שבסופו של דבר כך יקראו ההיסטוריונים לתקופה הדיגיטלית הנוכחית.

אולי לא כולנו עדיין נחשפים לכך לחלוטין, אבל עבור רבים חלק גדול מהעבודה מתנהל תוך כדי תנועה, מפגישה, לארגון, לישיבת וידיאו ולהרצאה בכנס – תשאלו את כל האורחים שנוחתים בבן גוריון ליומיים-שלושה של פגישות ועסקים, לפני שהם טסים למדינה אחרת כדי לבצע בדיוק את אותו הדבר, כשבדרך הם גם צריכים למצוא פינה בכדי ליצור קשר עם הארגון ששלח אותם למסע מסביב לגלובוס.

רבים מהם למדו מניסיון שלעיתים כדאי לסחוב את כל מה שצריך לצורך ניהול פגישות יחד איתם. לעתים יותר קרובות מאשר רחוקות, זה גם יותר ממחשב. הסיבה פשוטה מאוד: לא תמיד מגיעים לפגישה בארגון שמצויד במילה האחרונה של הטכנולוגיה. גם בחברות שבהן מונחים כמו מרחב היוועדות ושיתוף וועידות וידיאו כבר מוכרים, תמיד חסר איזה משהו קטן שישלים את התמונה לחלוטין – למשל משהו קטן כמו שלט למצגות. כן, דבר פשוט ואלמנטרי כל כך הולך לאיבוד ולעיתים גם לא ממש עובד באופן הכי מוצלח, אפילו אם מדובר בחדר ישיבות קטן. ומצגות זה דבר חשוב למדי בחייו של איש מכירות ושיווק.

לכן ב-HP מציעים לאותם לוחמי דרכים התקן שיהיה קל לסחוב, קל לעבוד איתו, וגם שישמש לעוד מטרה מאוד חשובה בחיי היומיום הדיגיטליים: שגם יהיה עכבר.

תכירו את Elite Presenter Mouse ששמו בעצם אומר הכל. מדובר בעכבר מצגות ששוקל פחות מ-70 גרם שמיועד לבצע, כאמור, את שתי המטלות: עכבר לעת צורך ושלט מצגות בעת שהצורך הזה עולה. זה כמובן חוסך משקל, בעצם השילוב של שני התקנים באחד, וזה גם מוסיף קצת לעניין ברגע שמוציאים מהתיק ושמים על השולחן.

העכבר מתחבר למחשב באמצעות חיבור בלוטות' 4.0, ובהיבט הזה החיבור קל מאוד. כל מה שצריך לעשות זה להדליק אותו עם הכפתור הקטן בחלק הקדמי, להיכנס להגדרות הבלוטות' במחשב, ופשוט לצמד אותו. אם הוא לא מופיע מיד בחיפוש, אפשר ללחוץ על הכפתור לחיץ קטן נוסף שממוקם לצד כפתור ההפעלה כדי לגרום לעכבר לשדר את האות שוב. בכל הבדיקות שביצעתי, עם מחשבים נייחים וניידים כאחד, הצימוד לא נזקק ליותר מדקה.

ברגע שהעכבר מזוהה במערכת הוא מתחיל לעבוד, ובשני מצביו ובשני המקרים צריך להתרגל לעבודה עמו.

כעכבר שטוח ודקיק גזרה הוא אמנם נראה אלגנטי, אבל המבנה הזה גם מוביל לשני כפתורים שדורשים מעט כוח לחיצה כדי לתפקד היטב, וצריך להתרגל לכך. צריך גם להתרגל לכך שהפס ביניהם הוא הגלגלת בעכברים הרגילים, כך שהזזת האצבע מעלה ומטה על הפס זהה לסיבוב הגלגלת מעלה ומטה. למרות שזה לא נראה כך, יש גם מקום להזזת האצבע על הפס שמאלה וימינה, כדי לבצע פעולות ביישומים תומכים.

HP Elite Presenter Mouse. צילום: HP

HP Elite Presenter Mouse. צילום: HP

בעוד שלשימוש בעכבר בצורתו הזו צריך להתרגל, בגלל צורתו הארוכה משהו והגזרה המחמיאה, במצבו כשלט מצגות השימוש אינטואיטיבי, וגם יותר נוח. כדי לעבור למצב הזה מסובבים את החלק העליון ימינה ואז העכבר 'מתיישר' לצורת שלט רגילה. במצב הזה מוצג מול המשתמש כפתור עגול גדול, עם ארבעה פונקציות מסביבו, ואלו כלים ייעודיים לשימוש במצגות – ובמיוחד במצגות PowerPoint.

הכפתור התחתון מיועד להפעלת המצגת, בדרך כלל ישירות מתוך התוכנה. לאחר הפעלתה, שני הכפתורים מהצדדים מאפשרים לנוע קדימה ואחורה בין השקופיות, או יותר נכון בין האלמנטים השונים של התצוגה – אחד בכל לחיצה. לחיצה והחזקה של הכפתור העליון מאפשרת להשתמש בשלט כמצביע לייזר שמזיז את סמן העכבר בהתאם לתזוזת השלט, ובמקרה כזה הכפתור המרכזי מאפשר לבצע פעולות כמו כפתור שמאלי בעכבר רגיל.

כשמסיימים אפשר פשוט לכבות או לסובב חזרה שמאלה כדי לחזור למצב עכבר.

הסוללה הפנימית אמורה להספיק לחודשיים של שימוש פחות או יותר, וטעינה מלאה שלו, באמצעות חיבור microUSB שבצידו, נמשכת כשעתיים.

במחיר של 349 שקלים הוא מיועד למי שבאמת חושב שהוא צריך בארסנל שלו גם שלט מצגות. אמנם במצבו זה הוא מאוד פשוט ונוח לשימוש, אבל הוא פחות נוח לשימוש כעכבר רגיל. לפחות לא צריך יותר מתרגול קל כדי לחבר אותו למערכת, גם אם מדובר במחשבים זרים.

 

מה מציע לכם עכבר המצגות החדש של HP? Reviewed by on . העידן שבו באמת התחילה הניידות - כנראה שבסופו של דבר כך יקראו ההיסטוריונים לתקופה הדיגיטלית הנוכחית. אולי לא כולנו עדיין נחשפים לכך לחלוטין, אבל עבור רבים חלק גד העידן שבו באמת התחילה הניידות - כנראה שבסופו של דבר כך יקראו ההיסטוריונים לתקופה הדיגיטלית הנוכחית. אולי לא כולנו עדיין נחשפים לכך לחלוטין, אבל עבור רבים חלק גד Rating: 0

הגיבו