תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » חיים כהן מונה למנהל הזמני של פעילות היטאצ'י ונטרה בישראל
חיים כהן, המנכ"ל הזמני של היטאצ'י ונטרה ישראל. צילום: יח"צ

חיים כהן מונה למנהל הזמני של פעילות היטאצ'י ונטרה בישראל

כהן, בעל 20 שנות ניסיון בענף ה-IT, הצטרף להיטאצ'י ונטרה באוגוסט האחרון ושימש כמנהל תיקי לקוחות בכיר ● הוא מחליף את אלי משה, שפרש לאחר חמש שנים

מאת 11 במרץ 2019, 13:32 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חיים כהן (52) מונה לתפקיד מנהל זמני של היטאצ'י ונטרה ישראל, חברה בת בבעלות תאגיד היטאצ'י. הוא יחליף את אלי משה, שעוזב את החברה לאחר חמש שנים בתפקיד מנכ"ל הסניף הישראלי. החברה החלה לחפש מנהל חדש לסניף.

כהן הצטרף להיטאצ'י ונטרה באוגוסט האחרון ושימש כמנהל תיקי לקוחות בכיר. בתפקידו הקודם הוא שימש במשך כשלוש שנים כמנהל פעילות המכירות בקמינריו. לכהן יותר מ-20 שנות ניסיון בענף טכנולוגיות המידע, ושימש בתפקידי ניהול בכירים גם באקטיפיו, EMC ויבמ.

לכהן תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון ושיווק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

בהיטאצ'י ונטרה אומרים כי "עם המינוי החדש אנחנו מבטיחים את המשך הפעילות העסקית, ותמיכה נמשכת בלקוחות ופרויקטים של שותפים עסקיים בשוק הישראלי".

חיים כהן מונה למנהל הזמני של פעילות היטאצ'י ונטרה בישראל Reviewed by on . חיים כהן (52) מונה לתפקיד מנהל זמני של היטאצ'י ונטרה ישראל, חברה בת בבעלות תאגיד היטאצ'י. הוא יחליף את אלי משה, שעוזב את החברה לאחר חמש שנים בתפקיד מנכ"ל הסניף חיים כהן (52) מונה לתפקיד מנהל זמני של היטאצ'י ונטרה ישראל, חברה בת בבעלות תאגיד היטאצ'י. הוא יחליף את אלי משה, שעוזב את החברה לאחר חמש שנים בתפקיד מנכ"ל הסניף Rating: 0

הגיבו