תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אז מי זה טים אפל?
נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ. צילום: BigStock

אז מי זה טים אפל?

הנשיא דונלד טראמפ כינה את מנכ"ל אפל, טים קוק, כך בפניו, תוך שהוא ממשיך לדבר ולא שם לב לעיוות ● קוק נראה נבוך ● התקשורת חוגגת על השגיאה אבל האם זו באמת (עוד) אחת כזו?

מאת 7 במרץ 2019, 12:53 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

במהלך ישיבה של המועצה המייעצת למדיניות כוח האדם בבית הלבן אמר נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, את שמו של מנכ"ל אפל בצורה לא נכונה. במקום טים קוק, הוא כינה אותו בטעות טים אפל.

מה שהפך את העניין לעוד יותר לא נעים היה העובדה שהטעות של הנשיא האמריקני באה בעודו יושב בצמוד לקוק, שמנהל את אחת החברות הגדולות בעולם, ובמהלך הפגישה בבית הלבן. טראמפ פשוט אמר מול המצלמות, בדרכו המסורבלת, כשבתו איוונקה משמאלו וקוק מימינו: "אנשים כמו טים – אתה מתפשט לכל מקום ועושה דברים שרציתי ממך ישר מההתחלה. הייתי אומר, 'טים, אתה חייב להתחיל לעשות את זה כאן', ובאמת יש לך השקעה גדולה בארצנו. אנחנו מעריכים את זה מאוד, טים אפל".

קוק לא תיקן את הנשיא אלא רק השפיל את עיניו בלא מעט מבוכה.

ג'ף (הליצן) בזוס, מאחוריך

התקשורת חגגה על הכינוי החדש, שמשלב את שם המנכ"ל והחברה שבראשה הוא עומד מזה שבע שנים, ופרסמה מני דיווחים, כמו גם סרטונים, על האירוע. אבל נשאלת האם זו אכן הייתה שגיאה.

הנשיא טראמפ ידוע כמי שמשתמש בכינויים בעבור אנשים רבים – בעיקר יריבים שלו. הוא הדביק כאלו כבר לסנאטורית אליזבת וורן, למזכירת המדינה לשעבר של ארה"ב, הילרי קלינטון, ולסנאטור ברני סנדרס.

בעבר גם כינה הנשיא מנכ"ל של ענקית טכנולוגיה בשם שגוי לכאורה כשהשתמש בשם ג'ף בוזו (שמשמעו ליצן) בהתייחסו למנכ"ל אמזון, ג'ף בזוס, שנחשב בעיניי הנשיא לאויב מושבע שלו מעצם מהבעלות של המיליארדר על הוושינגטון פוסט, שנוטה, לדברי טראמפ, לדווח בצורה ביקורתית על פועלו של הממשל בהובלתו.

The Verge ציין גם שטראמפ פנה לעוד מנכ"ל בשם הלא נכון עד היום – למעשה מדובר במנכ"לית. בשנה שעברה העניק הנשיא למרילין היוסון, מנכ"לית לוקהיד מרטין, את השם מרילין לוקהיד. אז האם מדובר בטעות של אדם לא הכי מפוקס או בדפוס מכוון? לא ידוע.

 

אז מי זה טים אפל? Reviewed by on . במהלך ישיבה של המועצה המייעצת למדיניות כוח האדם בבית הלבן אמר נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, את שמו של מנכ"ל אפל בצורה לא נכונה. במקום טים קוק, הוא כינה אותו בט במהלך ישיבה של המועצה המייעצת למדיניות כוח האדם בבית הלבן אמר נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, את שמו של מנכ"ל אפל בצורה לא נכונה. במקום טים קוק, הוא כינה אותו בט Rating: 0

הגיבו