תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אפל שחררה את הבטא השלישית עבור iOS 12.2
עדכון חדש וטוב ל-iOS?

אפל שחררה את הבטא השלישית עבור iOS 12.2

ההפתעה: שובה של אפליקציית שיחות הווידאו הקבוצתיות FaceTime שהוסרה בבטא הקודמת ● זמינה להורדה עבור כל מי שמנוי לתוכנית בוחני הבטא של החברה

מאת 21 בפברואר 2019, 17:06 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אפל שחררה את גירסאת הבטא השלישית עבור iOS 12.2 והיא זמינה להורדה עבור כל מי שמנוי לתוכנית בוחני הבטא של החברה, שכל אחד יכול להירשם אליה.

הדבר הבולט ביותר בבטא הנוכחית היא שובה של תפקודיות אפליקציית שיחות הווידאו הקבוצתיות FaceTime שהוסרה בבטא הקודמת לאחר שהתגלתה, כזכור, פגיעות משמעותית שאפשרה למתקשרים לשמוע ולראות אנשים מצד שלי גם אלא לא ענו לשיחה שלהם.

בטא שלישית של מערכת ההפעלה שלה לשעונים, watchOS 5.2

לאחר שעדכנה את מכשירי ה-iPhone עם טלאי שסידר את הבעיה, זה גם היה הסימן להחזיר את האפליקציה ועבודה גם בסביבת הבדיקות.

כמו כל בטא, גם השלישית של iOS 12.2 מציעה כמה שינויים קטנים. אחד מהם הוא שמעתה, בעת שלוחצים להפעלת סרטון וידאו, הוא לא יוצג יותר על מסך מלא באופן אוטומטי, אלא בחלון קטן.

שינוי אחר הוא שמסך האודות של הטלפון, תחת ההגדרות, מציג כעת בהתחלה את שם הטלפון, כולל אפשרות לתת לו שם אישי או פרטי חומרה מזהים ייחודיים שלו.

יש גם שינוי בעיצוב של האפליקציה שמספקת יכולות שליטה מרחוק במערכות מבוססות HomeKit וכן ב-Apple TV, כמו כן יש גם תיקון מתבקש לדרך בה מוצג התאריך במסך הנעילה של הטלפון.

מעבר לכך השיקה אפל גם בטא שלישית של מערכת ההפעלה שלה לשעונים, watchOS 5.2 וכן בטה שלישית עבור העדכון למערכת ההפעלה לטלוויזיות שלה, tvOS 12.2.

אפל שחררה את הבטא השלישית עבור iOS 12.2 Reviewed by on . אפל שחררה את גירסאת הבטא השלישית עבור iOS 12.2 והיא זמינה להורדה עבור כל מי שמנוי לתוכנית בוחני הבטא של החברה, שכל אחד יכול להירשם אליה. הדבר הבולט ביותר בבטא ה אפל שחררה את גירסאת הבטא השלישית עבור iOS 12.2 והיא זמינה להורדה עבור כל מי שמנוי לתוכנית בוחני הבטא של החברה, שכל אחד יכול להירשם אליה. הדבר הבולט ביותר בבטא ה Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    אנונימי

    מגניב!! סוף סוף נוכל לדעת מה השם של האייפון.. זה שימושי מאוד

הגיבו