תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » גוגל שחררה עדכון לג'ימייל – עם אפשרויות רבות נוספות
אפשרויות רבות נוספות בלחיצה אחת. ג'ימייל

גוגל שחררה עדכון לג'ימייל – עם אפשרויות רבות נוספות

האפשרויות, שרבים ממשתמשי השירות ציפו להן: השב, השב לכולם, העבר, תייג, השתק, מצא אימיילים משולח ספציפי ופתיחה בחלון חדש

מאת 13 בפברואר 2019, 15:43 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קצת פחות משנה לאחר שחידשה את ממשק המשתמש של ג'ימייל, גוגל ממשיכה לשפר אותו: החברה הוסיפה באחרונה עוד אפשרויות פעולה באמצעות לחיצה על מקש העכבר הימני – אפשרויות שרבים ממשתמשי אפליקציית הדואר שלה ביקשו וציפו להן.

במצב שלפני התוספות, הפעולות האפשריות באמצעות הקשה ימנית היו העברה לכרטיסיה, לארכיון, סימון כנקרא או לא נקרא ומחיקה של פריט הדואר. כעת, לאחר העדכון, ניתן לבצע באופן זה גם את הפעולות הבאות: השב, השב לכולם, העבר, תייג, השתק, מצא אימיילים משולח ספציפי ופתיחה בחלון חדש.

גוגל החלה להפיץ את העדכון החדש אתמול (ג'), כאשר משתמשי G Suite זוכים לו ראשונים. במהלך השבועות הבאים ישתלב העדכון בקרב כל משתמשי ג'ימייל.

גוגל שחררה עדכון לג'ימייל – עם אפשרויות רבות נוספות Reviewed by on . קצת פחות משנה לאחר שחידשה את ממשק המשתמש של ג'ימייל, גוגל ממשיכה לשפר אותו: החברה הוסיפה באחרונה עוד אפשרויות פעולה באמצעות לחיצה על מקש העכבר הימני - אפשרויות קצת פחות משנה לאחר שחידשה את ממשק המשתמש של ג'ימייל, גוגל ממשיכה לשפר אותו: החברה הוסיפה באחרונה עוד אפשרויות פעולה באמצעות לחיצה על מקש העכבר הימני - אפשרויות Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    אבנר

    העים יגיע גם למערכת אנדרואיד.תודה

הגיבו