תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » פרטנר מרחיבה את הפעילות: פרסמה מכרז לקראת כניסה לשוק האשראי
איציק בנבנישתי, מנכ"ל פרטנר. צילום: סיון פרג'

פרטנר מרחיבה את הפעילות: פרסמה מכרז לקראת כניסה לשוק האשראי

החברה עתידה להציע כרטיס אשראי חוץ בנקאי, באמצעות אחת מחברות האשראי הקיימות ● הדבר יבוצע תחת השם Partner Finance

מאת 10 בפברואר 2019, 11:59 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פרטנר נערכת לכניסה לתחום השירותים הפיננסיים ועתידה להציע כרטיס אשראי חוץ בנקאי, באמצעות אחת מחברות האשראי הקיימות. בפנייה שנשלחה הבוקר (א') לחברות האשראי הפועלות בישראל, מבקשת פרטנר לקבל הצעות לקבלת שירותים מחברה אחת. היא ציינה כי מועדון הלקוחות שתקים יתבסס על תשתית של חברת כרטיסי אשראי קיימת – ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס או דיינרס.

יצוין כי פרטנר מתכננת את הכניסה לתחום האשראי כבר מספר חודשים והצעד הנוכחי הוא הראשון מתוך שורה של צעדים שהיא מתכוונת לנקוט בנושא. הפעילות תבוצע תחת השם Partner Finance.

לחברה מיליוני לקוחות פעילים, פרטיים ועסקיים, שעושים שימוש יום יומי ברשת הסלולר, שירותי ספק ותשתית של אינטרנט, שירותי טלוויזיה, טלפוניה ושיחות בינלאומיות מישראל ובחו"ל, ועוד. לצד זאת, לחברה מערך שירות ומכירה נרחב בפלטפורמות הדיגיטליות, במוקדים טלפוניים ובעשרות מרכזים, חנויות ודוכנים הפרושים ברחבי הארץ.

פרטנר היא קבוצת התקשורת הראשונה המרחיבה את פעילותה לעולם הפיננסים בכלל, ולתחום כרטיסי האשראי בפרט.

איציק בנבנישתי, מנכ"ל קבוצת פרטנר, אמר כי "אנחנו מתחילים היום דרך משמעותית, וכפי שידענו לחולל שינוי בשווקים, אני בטוח שנצליח להרחיב את התחרות גם בתחום הפיננסי".

הוא הוסיף ש-"פעילות זו, כחלק מהפעילות המתהווה של Partner Finance, תיהנה מהיכולות הטכנולוגיות של קבוצת פרטנר, תוך שימוש במשאבי הפיתוח והידע של חטיבת טכנולוגיות המידע שלנו. אחרי תהליך מעמיק, שכלל בחינת מודלים דומים בעולם ועבודה עם חברות סטארט-אפ שפעילות בתחום הפינטק, אנחנו מתחילים כיום את השלב הבא בכניסה שלנו לעולם הפיננסי".

פרטנר מרחיבה את הפעילות: פרסמה מכרז לקראת כניסה לשוק האשראי Reviewed by on . פרטנר נערכת לכניסה לתחום השירותים הפיננסיים ועתידה להציע כרטיס אשראי חוץ בנקאי, באמצעות אחת מחברות האשראי הקיימות. בפנייה שנשלחה הבוקר (א') לחברות האשראי הפועלו פרטנר נערכת לכניסה לתחום השירותים הפיננסיים ועתידה להציע כרטיס אשראי חוץ בנקאי, באמצעות אחת מחברות האשראי הקיימות. בפנייה שנשלחה הבוקר (א') לחברות האשראי הפועלו Rating: 0

הגיבו