תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » המנהלת בנעלי בית: אסנת אמסטרדם, פיליפס ישראל
אסנת אמסטרדם, מנמ"רית פיליפס ישראל. צילום: יח"צ

המנהלת בנעלי בית: אסנת אמסטרדם, פיליפס ישראל

מדור המנהל/ת בנעלי בית עושה לכם היכרות עם המנמ"רים, מנהלי הטכנולוגיה ובכירים במשק - מיהם? מה הם אוהבים? ומה התכניות שלהם לעתיד? ● והפעם: אסנת אמסטרדם, מנמ"רית פיליפס ישראל

מאת 30 בינואר 2019, 17:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מי אני? אסנת אמסטרדם, בת 52, נשואה לאלון ואימא לארבעה: אור (23), שיר (19), ונועה ועומר – תאומים בני 14. ילידת רמת גן, גרה בעתלית מזה 21 שנים.

אני בוגרת החוג לסטטיסטיקה באוניברסיטה העברית. מיד לאחר סיום הלימודים התחלתי לעבוד באלסינט. לאחר מספר שנים עברתי לפז שמנים וכימיקלים, שם עם השנים למדתי והתמחיתי בתחום הניהול הפיננסי ובהטמעת מערכות מידע תפעוליות. המשכתי בתחום ניהול הכספים ב-EVS, ובאינפוסייקלון בתפקיד CFO.

בתשע השנים האחרונות אני עובדת כמנמ"רית פיליפס ישראל. העבודה בפיליפס מבחינתי הינה סגירת מעגל, שכן ב-2001 היא רכשה את חטיבת ה-CT של אלסינט, שמאז נמצאת בצמיחה מתמדת.

אני אחראית על כל תחום תשתיות ה-IT והאפליקציות בחברה. אני מובילה צוות של 15 אנשים בארץ, חלקם צוותי מיקור-חוץ ממלם. יש לי צוות מקצועי ומסור, שעושה כיף לבוא בבוקר לעבודה.

בקריירה של קצת פחות משלושה עשורים בתפקידים מאתגרים, מגוונים ומהנים, תמיד מצאנו, בעלי ואני, את הדרך לשלב את ההורות, המשפחה, התחביבים, ההתנדבות בקהילה וטיולים בעולם.

מהו האתגר המקצועי המרכזי שלך לשנה הקרובה? תחום מערכות המידע הוא מאוד דינמי ואנחנו נתקלים באתגרים ברמה היום יומית. לכן, חשוב לנו להמשיך להיות חדשניים, אבל לעשות זאת תמיד בצורה מאובטחת – לרוץ לטכנולוגיה הבאה ללא סיכונים לזו הקיימת, לספק לארגון סביבת עבודה יציבה מבלי לשתק יוזמות.

על איזה נושא לא מדברים מספיק? הנגשת רפואה מתקדמת – אימוץ של חדשנות בתחומים של טיפול מרחוק יכול לאפשר הנגשת רפואה מתקדמת לכלל האוכלוסייה.

מה יש לך לומר על "המוח היהודי?" אני רוצה לציין את TailorMed – סטארט-אפ מרשים, שנמצא בחממה של סנארה ונצ'רס. הוא מעניק ייעוץ פיננסי מקוון לחולים כדי למנוע רעילות פיננסית – מצב שבו החולה לא יכול לממן את הטיפול.

מהו הדבר הגדול הבא? הטרנד הטכנולוגי הבא ששווה להשקיע בו? המהפכה הגדולה הבאה, שלמעשה כבר התחילה, מצויה בשימוש בבינה מלאכותית ברפואה.

המנהלת בנעלי בית: אסנת אמסטרדם, פיליפס ישראל Reviewed by on . מי אני? אסנת אמסטרדם, בת 52, נשואה לאלון ואימא לארבעה: אור (23), שיר (19), ונועה ועומר - תאומים בני 14. ילידת רמת גן, גרה בעתלית מזה 21 שנים. אני בוגרת החוג לסט מי אני? אסנת אמסטרדם, בת 52, נשואה לאלון ואימא לארבעה: אור (23), שיר (19), ונועה ועומר - תאומים בני 14. ילידת רמת גן, גרה בעתלית מזה 21 שנים. אני בוגרת החוג לסט Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    עפרה שריד

    אין עליך אסנת! מאחלים המון הצלחה ואושר. עפרה ואיצ׳ה. שריד

הגיבו