תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » Daily Startup » היילו הרחיבה את סבב הגיוס ל-21 מיליון דולר
מייסדי היילו. משמאל: אור דנון, המנכ"ל; הדר צייטלין, מנהלת הפיתוח העסקי; ואבי באום, מנהל הטכנולוגיות. צילום: ערן טיירי

היילו הרחיבה את סבב הגיוס ל-21 מיליון דולר

הסכום ישמש את החברה מתל אביב, שפיתחה מעבד מבוסס למידה עמוקה ופונה בעיקר לעולם הרכב, להתרחב לסין ולהונג קונג ● בין המשקיעים בהיילו: זהר זיסאפל, שמשמש גם כיו"ר שלה

מאת 22 בינואר 2019, 16:25 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

היילו, סטארט-אפ תל אביבי שפיתח מעבד מבוסס למידה עמוקה, הודיע היום (ג') כי הרחיב את סבב הגיוס הראשוני שלו וגייס 21 מיליון דולר.

החברה מפתחת מעבד ללמידה עמוקה עבור יישומי קצה שלדבריה, מספק להם ביצועים של דטה סנטר. המעבד תוכנן להתאים למכשירים משובצים, על מנת לאפשר להם לעבד זרמי וידיאו ברזולוציה גבוהה בזמן אמת, תוך שימוש באלגוריתמים של למידה עמוקה, וכל זאת בצריכת הספק, גודל ועלות מופחתים.

ביוני האחרון הכריזה היילו על סבב גיוס בסך של 12.5 מיליון דולר והיום, כאמור, הודיעה על הרחבתו ל-21 מיליון. את ההרחבה הובילה קרן הון-הסיכון הסינית גלורי ונצ'רס, ואליה הצטרפו משקיעים קיימים וחדשים בחברה. ההשקעה תאפשר לה להרחיב את שווקי היעד שלה לסין ולהונג קונג, בנוסף לשווקים הקיימים באירופה, צפון אמריקה, יפן ודרום קוריאה.

בין המשקיעים בהיילו ניתן למצוא כמה שמות מעניינים, ובראשם זהר זיסאפל, מוותיקי ההיי-טק הישראלי, שמשמש כיו"ר החברה. עוד היא מתהדרת בשמות ובגופים כמו קרן OurCrowd; גיל אגמון, מנכ"ל דלק מוטורס; וקרנות ההשקעות בטכנולוגיות רכב מניב מוביליטי ו-Next Gear – הקרן הנלווית לאקסלרטור טכנולוגיות הרכב דרייב. בסך הכל גייסה החברה יותר מ-24 מיליון דולר.

במקביל, היילו הכריזה על פתיחת ההרשמה לתכנית Fast Track עבור לקוחות נבחרים, שיקבלו את ההזדמנות לבדוק את הגרסה הראשונה של מעבד הלמידה העמוקה של החברה, Hailo-8. משתתפי התכנית יוכלו לפתח ולבנות אבות טיפוס של מוצרי הלמידה העמוקה שלהם על בסיס מעבד זה.

היילו הוקמה לפני כשנתיים, בפברואר 2017, על ידי אור דנון, שמשמש כמנכ"ל החברה, אבי באום, סמנכ"ל הטכנולוגיות, והדר צייטלין, מנהלת הפיתוח העסקי – כולם יוצאי יחידות מודיעיניות בצה"ל. החברה מתמקדת אמנם בשוק הרכב, אבל לדבריה, המעבד שלה יכול לשרת גם חברות בתעשיות אחרות, כגון מצלמות חכמות, בתים חכמים, אינטרנט של הדברים באופן כללי, תעשייה מסורתית, רובוטיקה, פלטפורמות מציאות רבודה או וירטואלית ומחשוב לביש.

"הרחבת סבב הגיוס הראשון שלנו וצירופה של גלורי ונצ'רס לשורת משקיעינו מחזקת את היכולת שלנו להביא לשוק את המעבד, וכן מסייעת לנו לפנות לשווקים האסטרטגיים של סין והונג קונג", אמר דנון.

היילו הרחיבה את סבב הגיוס ל-21 מיליון דולר Reviewed by on . היילו, סטארט-אפ תל אביבי שפיתח מעבד מבוסס למידה עמוקה, הודיע היום (ג') כי הרחיב את סבב הגיוס הראשוני שלו וגייס 21 מיליון דולר. החברה מפתחת מעבד ללמידה עמוקה עבו היילו, סטארט-אפ תל אביבי שפיתח מעבד מבוסס למידה עמוקה, הודיע היום (ג') כי הרחיב את סבב הגיוס הראשוני שלו וגייס 21 מיליון דולר. החברה מפתחת מעבד ללמידה עמוקה עבו Rating: 0

הגיבו