תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » פייסבוק ממשיכה להילחם בהפצת ספאם בוואטספ שבבעלותה
מרסנת את העברת ההודעות. ווטסאפ. צילום אילוסטרציה: BigStock

פייסבוק ממשיכה להילחם בהפצת ספאם בוואטספ שבבעלותה

אוהבים להעביר הודעות בווטסאפ? שולחים כל הודעה לחבר'ה מהמילואים, לקבוצה המשפחתית, לשכן מלמטה, להורים של הכיתה וגם לכל אלו מהכדורגל של שישי אחר הצהרים? מעכשיו תסתפקו ב-5 העברות בלבד

מאת 22 בינואר 2019, 15:42 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

האם בפייסבוק מצאו שיטה להתמודדות מסוימת עם ידיעות כזב ושמועות שהפלטפורמות החברתיות כל כך עוזרות להפיץ בימים כתיקונם? לפחות בהיבט של אפליקציית ווטסאפ יש לדבר מעין תשובה חיובית. החברה הודיעה על קיצוץ משמעותי במספר האנשים שאליהם אפשר להעביר הודעות נכנסות באפליקציה הפופולרית – קיצוץ בשיעור של כ-75%.

אם עד עתה ניתן היה להעביר הודעות לעד 20 אנשים/חברים, המספר החדש הוא 5 בלבד.

פייסבוק כבר קיצצה את כמות ההעברות האפשרית בהודו בשנה שעברה, אבל עכשיו בכנס כלכלי באינדונזיה היא הודיעה שמגבלת 5 ההעברות האפשרויות הופכת לגלובלית, ובאופן מיידי.

החברה גם הודיעה שאכן הסיבה שעומדת מאחורי ההחלטה הזו היא לנסות להגביל את כמות המידע המטעה והשמועות הלא מאומתות שמופצים באמצעות הווטסאפ שלה.

פייסבוק ממשיכה להילחם בהפצת ספאם בוואטספ שבבעלותה Reviewed by on . האם בפייסבוק מצאו שיטה להתמודדות מסוימת עם ידיעות כזב ושמועות שהפלטפורמות החברתיות כל כך עוזרות להפיץ בימים כתיקונם? לפחות בהיבט של אפליקציית ווטסאפ יש לדבר מעי האם בפייסבוק מצאו שיטה להתמודדות מסוימת עם ידיעות כזב ושמועות שהפלטפורמות החברתיות כל כך עוזרות להפיץ בימים כתיקונם? לפחות בהיבט של אפליקציית ווטסאפ יש לדבר מעי Rating: 0

הגיבו