תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » AWS הכריזה על שירות גיבוי לענן
ענן מגובה. אילוסטרציה: BigStock

AWS הכריזה על שירות גיבוי לענן

השירות מיועד לארגונים שרוצים להעביר את כל שרתי הגיבוי שלהם לענן, וכן לאלה שרוצים גיבוי היברידי ● לפי החברה, הוא נותן מענה גם לארגונים שנתונים תחת רגולציה

מאת 17 בינואר 2019, 17:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

AWS מרחיבה את שירותי הענן שלה לעולם הגיבוי והכריזה על AWS Backup. מדובר בשירות גיבוי מנוהל וריכוזי שאמור, לפי החברה, לעזור להאיץ ולפשט גיבויים. השירות מיועד לארגונים שרוצים להעביר את כל שרתי הגיבוי שלהם לענן, וכן לאלה שרוצים גיבוי היברידי, שחלקו נשאר בשרתים מקומיים.
זהו שירות משלים עבור ארגונים בכל גודל שמעבירים תהליכים שונים לענן. לפי AWS, הוא נותן מענה גם לארגונים שצריכים לענות לדרישות רגולטוריות שונות.
לטענת החברה, השירות החדש מונע את הצורך להשתמש בפתרונות מותאמים או בתהליכים ידניים, והוא מאפשר לנהל את כל הגיבויים בכל המרחב של השימוש ב-AWS, כולל בסיסי נתונים, מספר שירותים מקבלים ועוד. הפתרון מאפשר ללקוחות לקבוע בעצמם באיזו תדירות הגיבויים יתבצעו וכמה זמן הם יאוחסנו בשירות הגיבוי.
"הענן הופך לברירת מחדל עבור ארגונים בכל הגדלים, והשירות החדש מיועד לאלה מהם שרוצים שכל הגיבויים שלהם יבוצעו במקום אחד, במקום שהם יצטרכו לעשות זאת באמצעות מספר שירותים. אנחנו מציעים מהיום את AWS Backup עם תמיכה באחסון בלוקים בנפח גדול, בסיסי נתונים ומערכות קבצים, ועם הזמן אנחנו מתכוונים להוסיף תמיכה בשירותים נוספים של AWS", אמר ביל ואאס, סגן נשיא בקבוצת שירותי האחסון, המיכון והניהול בחברה.

AWS הכריזה על שירות גיבוי לענן Reviewed by on . AWS מרחיבה את שירותי הענן שלה לעולם הגיבוי והכריזה על AWS Backup. מדובר בשירות גיבוי מנוהל וריכוזי שאמור, לפי החברה, לעזור להאיץ ולפשט גיבויים. השירות מיועד לאר AWS מרחיבה את שירותי הענן שלה לעולם הגיבוי והכריזה על AWS Backup. מדובר בשירות גיבוי מנוהל וריכוזי שאמור, לפי החברה, לעזור להאיץ ולפשט גיבויים. השירות מיועד לאר Rating: 0

הגיבו