תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אמת מחשוב תשווק ותפיץ את מוצרי קינגסטון בישראל
קינגסטון

אמת מחשוב תשווק ותפיץ את מוצרי קינגסטון בישראל

במסגרת זו מציעה אמת OEM מבית אמת מחשוב שילוב של זיכרונות קינגסטון במגוון פתרונות ופיתוחים טכנולוגיים חדשים

מאת 15 בינואר 2019, 16:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אמת OEM מבית אמת מחשוב החלה באחרונה להפיץ בישראל את מוצרי קינגסטון (Kingston Technologies), שמתמחה בתחום הזיכרונות לשרתים ולתחנות עבודה.

במסגרת זו מציעה אמת OEM שילוב של זיכרונות קינגסטון במגוון פתרונות ופיתוחים טכנולוגיים חדשים. מדובר בזיכרונות בתדר 2,933 מגה-הרץ ובזיכרונות חדשניים בתקן DDR5. לרשות החברה עומד צוות מומחים שיסייע ללקוח בבחירת הפתרון שמותאם לדרישות הפרויקט שאותו הוא מבצע.

אמת OEM מבית אמת מחשוב

אמת OEM מבית אמת מחשוב

ככלל, החברה, שלה ניסיון של יותר משלושה עשורים, מתמחה בפתרונות COTS, פתרונות Turn-Key ובדיקות תאימות עבור הלקוח – הן בחומרה והן בהתאמת המוצרים שלה במגוון רחב של פלטפורמות. מוצריה עומדים בכל תקניROHS ובתקני איכות ובדיקות שונים. כמו כן, היא מאושרת ISO 9001.

אמת מחשוב תשווק ותפיץ את מוצרי קינגסטון בישראל Reviewed by on . אמת OEM מבית אמת מחשוב החלה באחרונה להפיץ בישראל את מוצרי קינגסטון (Kingston Technologies), שמתמחה בתחום הזיכרונות לשרתים ולתחנות עבודה. במסגרת זו מציעה אמת OEM אמת OEM מבית אמת מחשוב החלה באחרונה להפיץ בישראל את מוצרי קינגסטון (Kingston Technologies), שמתמחה בתחום הזיכרונות לשרתים ולתחנות עבודה. במסגרת זו מציעה אמת OEM Rating: 0

הגיבו