מיכפל הטמיעה ממשק לדיווח תשלומים פנסיוניים במיליוני שקלים

הממשק, שפותח על ידי Comm-IT, כולל אתר, שמאפשר לדווח על הפקדות תשלומים לחיסכון הפנסיוני של עובדים ישירות לחברות הפנסיה והביטוח, וכן קבלת משוב על קבצי דיווח שגויים, תיקונם ועריכתם מחדש

משה חיטלמן, מנכ"ל מיכפל. צילום: יח"צ

מיכפל, חברה שעוסקת בעולמות חישובי השכר והפנסיה, הטמיעה ממשק דיווח תשלומים פנסיוניים לשימוש מעסיקים, רואי חשבון ויועצי מס. הפתרון פותח על ידי Comm-IT, בית מערכות פיתוח תוכנה מקבוצת מג'יק. הפרויקט החל לפני כשנה וחצי והסתיים בימים האחרונים, והיקפו עומד על מיליוני שקלים.

הממשק כולל אתר אינטרנט, שמאפשר לדווח על הפקדות תשלומים לחיסכון הפנסיוני של עובדים ישירות לחברות הפנסיה והביטוח באמצעים דיגיטליים ובקובץ דיווח אחיד, בהתאם לתקנות הפיקוח על השירותים הפיננסיים במשרד האוצר. מעבר לתיעוד ולהעברת הדיווח, הממשק מאפשר קבלת משוב על קבצי דיווח שגויים, תיקונם ועריכתם מחדש.

יצוין כי הממשק מתווך בין תוכנת מיכפל שכר לחברות הפנסיה והביטוח המוסדיות ולתוכנת מיכפל פנסיה, והוא משרת עשרות אלפי בעלי תפקידים מלקוחות החברה ועסקים בכל סדרי הגודל.

Comm-IT ביצעה את הפרויקט החל משלב האפיון, דרך הפיתוח, האינטגרציה, הבדיקות וההשקה, ועד לתפעול המוצר ולהרחבתו בסביבת הייצור. הפרויקט התבצע תחת מודל הפיתוח Flexible R&D של Comm-IT, שבמסגרתו סיפקה החברה צוותי פיתוח בעלי התמחות בתחום הפיננסים והביטוח, תוך מתן גמישות מוחלטת בתמהיל ובמספר המומחים על פי צרכי הפרויקט המשתנים – דבר שאפשר שליטה מלאה בתקציב ובלוחות הזמנים שלו.

אלכס סניטקובסקי, מנכ"ל Comm-IT תוכנה. צילום: יח"צ

אלכס סניטקובסקי, מנכ"ל Comm-IT תוכנה. צילום: יח"צ

משה חיטלמן, מנכ"ל מיכפל, אמר כי "הפרויקט בוצע על ידי Comm-IT מ-א' ועד ת', תוך שליטה הדוקה בתקציב הפרויקט ועם מומחים בעלי ניסיון וידע מעמיק בתחום".

אלכס סניטקובסקי, מנכ"ל Comm-IT תוכנה, ציין ש-"פרויקטי פיתוח זקוקים לגמישות רבה ולרמת מומחיות גבוהה, שיאפשרו את עמידתם בלוחות הזמנים ובתקציב שהוקצו מראש. מודל ה-Flexible R&D שלנו מאפשר לשלוט במכסה ובתמהיל של מומחי הפיתוח לאורך הפרויקט, תוך התחשבות בתנודתיות המאפיינת אותו. המודל הוכיח את עצמו במספר רב של פרויקטים בארץ ובחו"ל, בפיתוח פתרונות בתחומים מגוונים".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים