תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » התוכי שאוהב לעשות קניות באמצעות אלקסה של אמזון
אוהב את הקול של אלקסה - תוכי אפריקני אפור. צילום אילוסטרציה: BigStock

התוכי שאוהב לעשות קניות באמצעות אלקסה של אמזון

רוקו התוכי מסתבך שוב - אחרי שסולק מבית מחסה לאומי לחיות בגלל גסויות, אומץ אבל גם בבית שאליו נלקח הוא חולל מהומות והזמין רכישות דרך פקודות קוליות לעוזרת החכמה של אמזון

מאת 17 בדצמבר 2018, 15:47 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הכירו את רוקו – תוכי אפריקני אפור, המתגורר בברקשייר שבבריטניה. רוקו נהג לנבל את פיו בגסות ולכן סולק מן המחסה הלאומי ששהה בו. בעקבות סילוקו מהמחסה אימצה אותו אחת המטפלות, מריון ויצ'נסקי, ולקחה אותו אל ביתה.

עכשיו מסתבר שרוקו הוא שובב מועד, שממשיך לעשות שטויות, וההסתבכות האחרונה שלו היא רכישת מוצרים באמצעות אלקסה של אמזון. נראה שרוקו למד את מלאכת הקניות באמצעות אלקסה מהמארחת שלו, ועד כה הצליח להזמין אבטיח, תותים, ענבים וברוקולי (הגיוני בשביל תוכי אפריקני), ובאחרונה ניסה לרכוש גם גלידה, נורות תאורה ואפילו עפיפון. למזלה של ויצ'נסקי, אף אחת מההזמנות שלו לא יצאה אל הפועלף בשל נעילת הורים שהפעילה במכשיר האמזון שלה.

"מדי יום אני צריכה לבדוק את רשימת הקניות כשאני מגיעה הביתה מהעבודה, ולבטל את כל הפריטים שהוא הזמין", סיפרה ויצ'נסקי לדיילי מייל האנגלי.

עוד סיפרה המארחת שלו, כי יש לו חיבה מיוחדת לקולה של אלקסה, והוא מעריץ נלהב של להקת ה-Kings of Leon. "הם מפטפטים זה עם זה כל היום. לעתים קרובות כשאני מגיעה הביתה המוזיקה מתנגנת בבית", סיפרה ויצ'נסקי.

התוכי שאוהב לעשות קניות באמצעות אלקסה של אמזון Reviewed by on . הכירו את רוקו - תוכי אפריקני אפור, המתגורר בברקשייר שבבריטניה. רוקו נהג לנבל את פיו בגסות ולכן סולק מן המחסה הלאומי ששהה בו. בעקבות סילוקו מהמחסה אימצה אותו אחת הכירו את רוקו - תוכי אפריקני אפור, המתגורר בברקשייר שבבריטניה. רוקו נהג לנבל את פיו בגסות ולכן סולק מן המחסה הלאומי ששהה בו. בעקבות סילוקו מהמחסה אימצה אותו אחת Rating: 0

הגיבו