תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אמזון מחדשת: דברו אל השעון
מה תגידו לשעון הקיר? אילוסטרציה: BigStock

אמזון מחדשת: דברו אל השעון

Echo Wall Clock הוא משפחת מוצרי ה-Echo של אמזון, שניתן להתקין עליו את אלקסה ואז לקבל ממנו וממנה שירותי עזרה קולית ● אבל מדובר רק בעזרה בתחומי הזמן, כשלמעשה שעון הקיר יודע רק להפוך לשעון עצר או לכמה כאלו לתועלת מפעיליו

מאת 17 בדצמבר 2018, 15:33 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

משפחת מוצרי ה-Echo של אמזון מתרחבת בעוד מוצר חדש, והפעם מדובר בשעון קיר. השעון, שנקרא בפשטות Echo Wall Clock, אינו עצמאי, ואלקסה – העוזרת הווירטואלית של אמזון – אינה מוטמעת בו. עם זאת, לאחר ההתחברות להתקן שתומך באלקסה ניתן לתת גם לשעון הוראות בסיסיות – והן מאוד בסיסיות.

מה שה-Echo Wall Clock בעצם עושה הוא לספק אפשרות להגדיר שעון עצר ולעקוב אחריו באופן ויזואלי על פני השעון. ניתן למעשה להגדיר כמה שעוני עצר בו-זמנית ולעקוב אחריהם בו-זמנית.

את שעון העצר מגדירים באופן פשוט מאוד: "אלקסה, תגדירי שעון עצר של 13 דקות". ברגע שנותנים את ההוראה הזו מופיעים על פני השעון סימנים שמראים את כל 13 הדקות כשנתות, שהולכות ונעלמות בחלוף כל דקה. ההגדרה הראשית של השעון פשוטה בדיוק באותה מידה, פשוט אומרים Alexa, set up my Echo Wall clock.

השעון מוצע בצבע רקע שחור בלבד, והוא עולה 29.99 דולרים. כאמור, הוא חייב עוד התקן ראשי של Echo בכדי לעבוד.

אמזון מחדשת: דברו אל השעון Reviewed by on . משפחת מוצרי ה-Echo של אמזון מתרחבת בעוד מוצר חדש, והפעם מדובר בשעון קיר. השעון, שנקרא בפשטות Echo Wall Clock, אינו עצמאי, ואלקסה - העוזרת הווירטואלית של אמזון - משפחת מוצרי ה-Echo של אמזון מתרחבת בעוד מוצר חדש, והפעם מדובר בשעון קיר. השעון, שנקרא בפשטות Echo Wall Clock, אינו עצמאי, ואלקסה - העוזרת הווירטואלית של אמזון - Rating: 0

הגיבו