תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » Arrow ECS תפיץ את מוצרי Infinidat בישראל ובאירופה
אילן יהושע, מנכ"ל Arrow ECS ישראל. צילום: פלי הנמר

Arrow ECS תפיץ את מוצרי Infinidat בישראל ובאירופה

החברה מציעה פתרונות אחסון נתונים לשוק האנטרפרייז, ובמרכזם את InfiniBox

מאת 5 בדצמבר 2018, 18:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Arrow ECS תפיץ באירופה ובישראל את הפתרונות של חברת האחסון Infinidat, שמציעה פתרונות אחסון נתונים לשוק האנטרפרייז – כך הודיעה החברה היום (ד'). על פי הודעת שתי החברות, Infinidat תקבל גישה לרשת השותפים של Arrow באירופה ובישראל.

המוצר המרכזי ש-Infinidat מציעה הוא פתרון אחסון הנתונים ההיברידי InfiniBox. ב-Arrow אומרים שארכיטקטורת האחסון שלה "מספקת אמינות, זמינות גבוהה וביצועים גבוהים. הפתרון של Infinidat עונה על הדרישות לניהול נפחי אחסון הולכים וגדלים, דטה סנטר וירטואלי, אחסון בענן ואנליטיקת מידע מתקדמת".

"Arrow ECS הינה יועץ אמין להפצת פתרונות אחסון נתונים לארגונים גדולים," אמר חנן אלטיף, מנהל השותפים לאזור EMEA ב-Infinidat. הוא ציין ש-"לא מכבר השלמנו בהצלחה פרויקטים ראשונים במספר מדינות. העלייה העצומה בנפח המידע היא אחד מאתגרי המפתח עמם חברות וספקי שירותים מתמודדים בתחום מערכות המידע".

לדברי אילן יהושע, מנכ"ל Arrow ECS ישראל, "Infinidat היא שחקנית חדשה בפורטפוליו שלנו. הפתרונות שלה פונים לשוק האנטרפרייז בתחומי האחסון נתונים, הגנת מידע על האחסון בענן וההמשכיות העסקית".

Arrow ECS תפיץ את מוצרי Infinidat בישראל ובאירופה Reviewed by on . Arrow ECS תפיץ באירופה ובישראל את הפתרונות של חברת האחסון Infinidat, שמציעה פתרונות אחסון נתונים לשוק האנטרפרייז – כך הודיעה החברה היום (ד'). על פי הודעת שתי הח Arrow ECS תפיץ באירופה ובישראל את הפתרונות של חברת האחסון Infinidat, שמציעה פתרונות אחסון נתונים לשוק האנטרפרייז – כך הודיעה החברה היום (ד'). על פי הודעת שתי הח Rating: 0

הגיבו