תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » עם אנשי חטיבת השרתים של לנובו בכנס של נוטניקס
מימין: אסף ברי, מנהל המכירות של חטיבת השרתים של לנובו ישראל; עמית ברקו, אחראי תחום Hyper converged בחברה; ואירנה אדקו, מנהלת השותפים העסקיים בלנובו לאזור EMEA. צילום: פלי הנמר

עם אנשי חטיבת השרתים של לנובו בכנס של נוטניקס

הנמר הגיע לביתן של לנובו בתערוכה שנלוותה לכנס של נוטניקס בלונדון, ונפגש עם נציגי המשלחת המכובדת שלה שהגיעה מהארץ

מאת 5 בדצמבר 2018, 17:22 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לנובו DCG ישראל – חטיבת השרתים של החברה בארץ – שלחה נציגות נכבדת לכנס של נוטניקס, שהסתיים לפני ימים אחדים בלונדון. ניתן היה למצוא שם את אסף ברי, מנהל המכירות בישראל, עמית ברקו, אחראי תחום Hyper converged, ורועי עופר, מנהל לקוחות פיננסיים.

הנציגות הישראלית כללה גם נציגי שורה ארוכה של לקוחות משותפים של נוטניקס ולנובו, דוגמת טמפו, בנק ירושלים, IBI בית השקעות, איילון חברה לביטוח, מנועי בית שמש ומכללת אשקלון.

הביתן של לנובו בכנס של נוטניקס. צילום: פלי הנמר

הביתן של לנובו בכנס של נוטניקס. צילום: פלי הנמר

יצוין שלנובו היא שותפת ה-OEM המובילה של נוטניקס בארץ ובשאר העולם, וכחלק משיתוף הפעולה בין החברות, היא לקחה חסות פלטיניום בכנס.

עם אנשי חטיבת השרתים של לנובו בכנס של נוטניקס Reviewed by on . לנובו DCG ישראל - חטיבת השרתים של החברה בארץ - שלחה נציגות נכבדת לכנס של נוטניקס, שהסתיים לפני ימים אחדים בלונדון. ניתן היה למצוא שם את אסף ברי, מנהל המכירות בי לנובו DCG ישראל - חטיבת השרתים של החברה בארץ - שלחה נציגות נכבדת לכנס של נוטניקס, שהסתיים לפני ימים אחדים בלונדון. ניתן היה למצוא שם את אסף ברי, מנהל המכירות בי Rating: 0

הגיבו