תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » גולן אשטן מונה למנכ"ל Voicenter
גולן אשטן, מנכ"ל וויסנטר. צילום: עדי זלק וינר

גולן אשטן מונה למנכ"ל Voicenter

במסגרת תפקידו יהיה אחראי על הניהול השוטף של החברה ● בעברו שימש בין היתר כסמנכ"ל החטיבה העסקית בהוט מובייל ומנהל אגף מכירות תקשורת קווית בקבוצת פרטנר

מאת 25 בנובמבר 2018, 11:57 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גולן אשטן מונה בימים אלו למנכ"ל Voicenter המתמחה בעולם הטלפוניה לעסקים. כך הודיעה היום (א') החברה. במסגרת תפקידו יהיה אמון על הניהול השוטף של החברה והובלתו האסטרטגית של הארגון לרבות פתיחת שווקים חדשים ועוד.

בתפקידו הקודמים שימש אשטן בין היתר כסמנכ"ל חטיבה עסקית בהוט מובייל; סמנכ"ל לקוחות ב-Umlimited IBC; סמנכ"ל מכירות ושיווק באנטריפוינט מערכות ומנהל אגף מכירות תקשורת קווית בקבוצת פרטנר.

לגולן תואר שני במינהל עסקים מהמרכז ללימודים אקדמיים של שלוחת דרבי אנגליה.

מאפיינת, מתקינה, מטמיעה ומעניקה תמיכה מלאה

Voicenter מתמחה למעלה מעשור בעולם הטלפוניה המתקדמת לעסקים ומספקת שירותים לעשרות אלפי משתמשים. בחברה ציינו כי היא החברה היחידה בישראל שמבצעת מחקר ומפתחת באופן עצמאי לחלוטין את הטכנולוגיה ואת ממשקי המשתמש.

עוד ציינו בחברה כי היא מאפיינת, מתקינה, מטמיעה ומעניקה תמיכה מלאה בכלל השירותים והטכנולוגיות עבור לקוחותיה. כמו כן Voicenter מחזיקה ברישיון אספקת שירותי אינטרנט מטעם משרד התקשורת. החברה הוקמה בשנת 2007 על ידי ניצן ושלומי גוטמן.

גולן אשטן מונה למנכ"ל Voicenter Reviewed by on . גולן אשטן מונה בימים אלו למנכ"ל Voicenter המתמחה בעולם הטלפוניה לעסקים. כך הודיעה היום (א') החברה. במסגרת תפקידו יהיה אמון על הניהול השוטף של החברה והובלתו האסט גולן אשטן מונה בימים אלו למנכ"ל Voicenter המתמחה בעולם הטלפוניה לעסקים. כך הודיעה היום (א') החברה. במסגרת תפקידו יהיה אמון על הניהול השוטף של החברה והובלתו האסט Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    עמי

    ברכות לבביות לגולן היקר על התקדמותו. בטוחני שתצליח גם בעתיד להתקדם בניהול עסקים.

הגיבו