תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » יום של הכרזות – בכנס השנתי של VMware
20 שנים ל-VMware ועשור לכנסי VMworld, וחשוב לחברה להציג שמשימתה כפולה: תמיכה וקידום עולם הפתרוות הטכנולוגיים, במקביל לתמיכה וקידום בעולם הצרכים החברתיים. צילום: פלי הנמר

יום של הכרזות – בכנס השנתי של VMware

החברה הציגה חידושים בפלטפורמת Workspace ONE מבוססת הבינה המלאכותית, לתמיכה בכל מכשיר בכל סביבת עבודה

מאת 8 בנובמבר 2018, 11:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הגרסה האירופית של VMworld, הכנס השנתי של VMware, נמצאת בעיצומה. כ-13 אלף משתתפים הגיעו גם אתמול (ד') לאירוע הגדול בברצלונה, והאזינו לדעתם של אנשי החברה על ההתפתחויות האחרונות בעולמות הטכנולוגיים השונים ובעיקר לשורה של הכרזות שביצעה.

החברה הציגה חידושים בפלטפורמת Workspace ONE מבוססת הבינה המלאכותית, לתמיכה בכל מכשיר בכל סביבת עבודה. זאת, באמצעות שיתופי פעולה עם אמזון, דל, גוגל, מיקרוסופט וסמסונג, שמאפשרים ללקוחות ליישם ניהול מודרני ואבטחה ברחבי פלטפורמות שונות.

מקורה של מערכת Workspace ONE ברכישתה של VMware את AirWatch הבריטית לפני כחמש שנים תמורת 1.5 מיליארד דולר. המערכת, אומרים ב-VMware, מאפשרת קישוריות וזרימת נתונים מאובטחת ממכשירי הקצה הידניים, המחשבים האישיים ותחנות העבודה, דרך העננים ההיברידיים ועד לשרתי הדטה סנטרים מוגדרי התוכנה (SDDC).

פט גלסינגר, מנכ"ל VMware. צילום: פלי הנמר

פט גלסינגר, מנכ"ל VMware. צילום: פלי הנמר

"2018 הייתה שנה של שינויים מרחיקי לכת עבור פלטפורמת Workspace ONE", אמר פט גלסינגר, מנכ"ל VMware. "ההשקות הקודמות, של Workspace ONE Intelligence ושל Workspace ONE Trust Network, הציגו את פלטפורמת סביבת העבודה הדיגיטלית הראשונה בתעשייה שמונעת על ידי בינה מלאכותית. בכנס הנוכחי אנחנו חושפים חידושים שיאיצו את האימוץ של ניהול מודרני עבור לקוחות שעוברים באופן מלא ל-Windows 10 ומאמצים מכשירי Mac ,iOS, אנדרואיד ו-Chromebook. אנחנו ממשיכים לספק יכולות חדשות בקצב מסחרר שמאמצים ואין לנו כל כוונה להאט את הקצב".

ב-VMware אומרים כי אימוץ המכשירים, מערכות ההפעלה והאפליקציות ב-Workspace ONE מסייעים לארגונים לצמצם את עלויות ה-IT ואת מורכבותו, להטמיע אוטומציה בניהול ובאבטחה ולספק חוויית עובד טובה יותר.

שורה של יכולות

Workspace ONE מתהדרת בשורה ארוכה של יכולות, שממשיכות להתרחב ככל ש-VMware משתפת פעולה עם חברות טכנולוגיה מובילות במטרה לחולל שינוי בסביבות העבודה הדיגיטליות של הלקוחות.

בין החידושים הבולטים שהושקו בכנס:
Workspace ONE Intelligence Automation Connector – שירות ענן שמספק תובנות וניתוחים, עם יכולות תיקון אוטומטיות בסביבת העבודה הדיגיטלית. בכנס נחשף מחבר (Connector) חדש שמאפשר את שדרוג השירות באמצעות חיבורו למערכות של צד ג'. המחבר, שמציע קישוריות מהקופסה ל-Slack ול-ServiceNow, מאפשר ללקוחות לחבר פעולות אוטומטיות והודעות שנוצרו ב- Workspace ONE Intelligence למערכות קיימות, כמו פלטפורמות של שירות לקוחות.

החזון של VMware לשלוט בזרימת הנתונים המאובטחת בכל רמה ומכל מכשיר - nvsyv xbyrho דרך העננים ועs למכשירי הקצה. צילום: פלי הנמר

החזון של VMware לשלוט בזרימת הנתונים המאובטחת בכל רמה ומכל מכשיר – מהדטה סנטרים דרך העננים ועד למכשירי הקצה. צילום: פלי הנמר

Workspace ONE Sensors for macOS – חיישנים חדשים ששולבו במערכת מאפשרים ללקוחות לשלוח שאילתות אודות כל רכיב של מכשיר שמריץ את מערכת ההפעלה macOS, מרמת השבב ועד לתוכנה (קושחה, BIOS, ציוד היקפי, אפליקציות ועוד), לצורך נראות ויישום רגולציה. יכולת זו כבר מוצצעת למכשירי Windows 10 והורחבה עתה, כאמור, למכשירי macOS.

Dell Provisioning for Workspace ONE – ProDeploy – שירות חדש של דל – החברה האם של VMware, מאז שהיא רכשה את EMC לפני כשנתיים – לסביבת Workspace ONE, שמאפשר הגדרת תצורות של מכשירים במפעל ושליחתם ישירות ללקוחות כשהם כבר טעונים באפליקציות Windows, המוכנות לשימוש מההדלקה הראשונה. VMware ודל הכריזו בכנס ששירות זה שולב ב-Dell ProDeploy Client Suite, המספקת שירותי פריסה מגוונים. הוא ניתן לרכישה יחד עם רישיון חדש ל-Workspace ONE במחיר משולב מיוחד ל-ProDeploy או במסגרת שירותים אחרים של דל להגדרות תצורה.

המודל של פלטפורמת Workspace ONE לקישוריות פשוטה ומאובטחת, לכל המשתמשים. צילום: פלי הנמר

המודל של פלטפורמת Workspace ONE לקישוריות פשוטה ומאובטחת, לכל המשתמשים. צילום: פלי הנמר

אינטגרציה עם Flexera AdminStudio – לקוחות יכולים לפרסם עתה אפליקציות שולחן עבודה ישירות מ-Flexera Admin Studio לקטלוגWorkspace ONE , תוך הימנעות מאריזה חוזרת יקרה ומסובכת של אפליקציות Win32.

הכותב הינו אורח החברה בכנס.

יום של הכרזות – בכנס השנתי של VMware Reviewed by on . הגרסה האירופית של VMworld, הכנס השנתי של VMware, נמצאת בעיצומה. כ-13 אלף משתתפים הגיעו גם אתמול (ד') לאירוע הגדול בברצלונה, והאזינו לדעתם של אנשי החברה על ההתפת הגרסה האירופית של VMworld, הכנס השנתי של VMware, נמצאת בעיצומה. כ-13 אלף משתתפים הגיעו גם אתמול (ד') לאירוע הגדול בברצלונה, והאזינו לדעתם של אנשי החברה על ההתפת Rating: 0

הגיבו