תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אינטל מכחישה הפסקת העבודה על תהליך ה-10 ננו-מטר
אינטל

אינטל מכחישה הפסקת העבודה על תהליך ה-10 ננו-מטר

החברה צייצה בטוויטר: "אנחנו מתקדמים היטב בנתיב של 10 ננו-מטר", והוסיפה והבטיחה, "התפוקה משתפרת באופן קבוע בהתאם ללוח הזמנים ששיתפנו בישיבת דיווח הרווחים האחרון שלנו"

מאת 23 באוקטובר 2018, 14:03 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אינטל בדרך כלל אינה מגיבה לשמועות והערכות שעולות ברשת לגבי ייצור המעבדים שלה. אבל החברה חרגה אתמול (ב') ממנהגה. היא שלחה ציוץ רשמי לטוויטר בו התייחסה לשמועות שהיא מתכוונת לוותר על המעבר לייצור מעבדים ב-10 ננו-מטר.

"הדיווחים במדיה שאינטל מפסיקה את העבודה על תהליך ה-10 ננו-מטר אינם נכונים. אנחנו מתקדמים היטב בנתיב של 10 ננו-מטר. התפוקה משתפרת באופן קבוע בהתאם ללוח הזמנים ששיתפנו בישיבת דיווח הרווחים האחרון שלנו", הודיעה החברה.

כידוע, למרות התכניות המוקדמות שלה, אינטל השיקה לאחרונה דור נוסף של מעבדי Core המבוסס על תהליך הייצור ב-14 ננו-מטר, שהחברה התחילה ליישם כבר לפני מספר שנים. לפי התכניות המקוריות, אינטל כבר מזמן הייתה צריכה לעבור להשתמש בתהליך ייצור של 10 ננו-מטר, אבל עד עתה לא מצאה את הנוסחה שתאפשר לה לייצר מעבדים כאלה בקו ייצור.

ההערכה האחרונה שהציעה החברה סיפרה שזה יקרה במהלך המחצית השנייה של 2019, ולפי הדיווחים – אותם כאמור אינטל הכחישה – היא החליטה לקדם כבר את התכניות לייצור ב-7 ננו-מטר, מבלי לעבור דרך 10 ננו-מטר. כזכור, AMD יריבתה של אינטל, כבר מייצרת מעבדים ב-7 ננו-מטר.

אינטל מכחישה הפסקת העבודה על תהליך ה-10 ננו-מטר Reviewed by on . אינטל בדרך כלל אינה מגיבה לשמועות והערכות שעולות ברשת לגבי ייצור המעבדים שלה. אבל החברה חרגה אתמול (ב') ממנהגה. היא שלחה ציוץ רשמי לטוויטר בו התייחסה לשמועות שה אינטל בדרך כלל אינה מגיבה לשמועות והערכות שעולות ברשת לגבי ייצור המעבדים שלה. אבל החברה חרגה אתמול (ב') ממנהגה. היא שלחה ציוץ רשמי לטוויטר בו התייחסה לשמועות שה Rating: 0

הגיבו