תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » תקלה עולמית השביתה את יוטיוב לפנות בוקר
יוטיוב

תקלה עולמית השביתה את יוטיוב לפנות בוקר

שירות הסטרימינג של גוגל לא פעל במשך דקות ארוכות הלילה וחזר לאוויר רק לקראת 06:00 לפנות בוקר ● גוגל לא סיפקה הסבר לשאירע

מאת 17 באוקטובר 2018, 11:06 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

משתמשי יוטיוב במקומות רבים ברחבי העולם, לרבות בישראל, חוו היום (ד') לפנות בוקר תקלה נרחבת בשירות, שלא אפשרה לצפות או להעלות סרטונים. התקלה תוקנה והשירות חזר לפעולה לאחר דקות ארוכות.

לפי חשבון הטוויטר הרשמי של יוטיוב, החברה קיבלה דיווחים מרובים על כך שמשתמשים בשירותי המוזיקה והטלוויזיה שלה, כמו גם באתר יוטיוב עצמו, נתקלו בבעיות ושמי שנסה להיכנס לאתר ראה רק דף שחור וריק. גולשים אחרים ראו אמנם את דף הבית של האתר, אך כשניסו לצפות בסרטון נתקלו בהודעת שגיאה.

גוגל לא סיפקה הסברים לשאירע, אבל חדי העין והלחוצים ביניכם יכולים היו לאתר מספר הודעות תקלה במהלך הפסקת השירות, ביניהן הודעות 500 ו-503. הודעה 503 משמעה "שירות לא זמין", והיא קשורה על פי רוב במצב זמני. בדרך כלל, הודעה זו מוצגת כאשר השרתים עמוסים ולא יכולים להתמודד עם נפח התנועה המנסה לגשת אל האתר. שגיאה 500 קשורה ב-"שרת פנימי" והוצגה אף היא בדפים מסוימים, למשל למי שניסה לבקר בחשבונות ספציפיים של גופים כלשהם שהוא מכיר את כתובתם הישירה (כמו ערוצים שהגולש מנוי אליהם).

מפה שפרסם אתר DownDetector – שעוקב אחר מידע על תקלות והפסקות בסוגים שונים של שירותים בזמן אמת – הראתה כי משתמשים בארצות הברית, ברזיל, יפן, ובחלקים של אוסטרליה, דרום מזרח אסיה ומערב אירופה נפגעו. כאמור, גם בישראל דיווחו משתמשים על התקלה.

יוטיוב הודתה לגולשים בחשבון הטוויטר שלה וכתבה: "תודה על הדיווחים שלכם על בעיות הגישה ליוטיוב, YouTube TV ו-YouTube Music. אנחנו עובדים על פתרון ונודיע לכם ברגע שזה יתוקן. אנחנו מתנצלים על אי הנוחות שנגרמת לכם ונשמור על עדכונכם".

רק קרוב ל-06:00 לפנות בוקר החברה צייצה כי הנושא נפתר: "אנחנו חוזרים, תודה על הסבלנות. אם תמשיכו להיתקל בבעיות, אנא ידעו אותנו".

תקלה עולמית השביתה את יוטיוב לפנות בוקר Reviewed by on . משתמשי יוטיוב במקומות רבים ברחבי העולם, לרבות בישראל, חוו היום (ד') לפנות בוקר תקלה נרחבת בשירות, שלא אפשרה לצפות או להעלות סרטונים. התקלה תוקנה והשירות חזר לפע משתמשי יוטיוב במקומות רבים ברחבי העולם, לרבות בישראל, חוו היום (ד') לפנות בוקר תקלה נרחבת בשירות, שלא אפשרה לצפות או להעלות סרטונים. התקלה תוקנה והשירות חזר לפע Rating: 0

הגיבו