תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » בחודש הבא: אדוארד סנודן ידבר לישראל
אדוןארד סנודן. צילום: FPF

בחודש הבא: אדוארד סנודן ידבר לישראל

האיש המבוקש בעולם בהופעה פומבית ראשונה לקהל בישראל ● ידבר ממקלטו הסודי שברוסיה באמצעות מערכת וידאו מאובטחת, ישיב לשאלות מהקהל המקומי וצפוי להתייחס לנושאים הקשורים לישראל באופן ספציפי

מאת 11 באוקטובר 2018, 16:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חמש שנים לאחר שפרץ לתודעה העולמית עם הדלפת המידע הגדולה והרגישה בהיסטוריה – אדוארד סנודן, איש המודיעין האמריקני שגילוייו על תכניות המעקבים של ארצות הברית ובריטניה זעזעו סוכנויות מודיעין ברחבי העולם ושינו את הדרך שבה ממשלות וארגוני ביון מתנהלים – ידבר, לראשונה, ממקלטו הסודי שברוסיה, באמצעות היוועדות חזותית, (Video Conference) לקהל מקומי בישראל.

האירוע יתקיים ב-6 בנובמבר וייערך במסגרת ערב סגור למוזמנים שעורכת פירמת ייעוץ התקשורת והאסטרטגיה OH! אורנשטיין חושן.

ישיב לשאלות מהקהל הישראלי

סנודן צפוי לדבר באמצעות מערכת וידאו מאובטחת, ישיב לשאלות מהקהל הישראלי וצפוי להתייחס, בין היתר, לנושאים הקשורים לישראל באופן ספציפי. לדבריו של סנודן יגיב רם בן ברק, מי ששימש כמשנה לראש המוסד, כראש אגף "קשת" האחראי על השגת מודיעין באמצעים אלקטרוניים במוסד, כמנכ"ל המשרד לענייני מודיעין והמשרד לנושאים אסטרטגיים. בפירמה מדגישים כי טרם קבלת ההחלטה בדבר זהות הדוברים, עדכנו בנושא גורמים ביטחוניים, בין היתר בצנזורה הצבאית.

הדן אורנשטיין ואיתמר חושן מסרו אמש (ד') כי ההחלטה לארח את סנודן באירוע קשורה לתחומי העיסוק של הפירמה. "משרדנו עוסק בייעוץ תקשורתי ללקוחות המגיעים מעולמות הכלכלה, המשפט ומעולמות הטכנולוגיה והיי-טק – ואלו בדיוק העולמות שבהם סנודן עוסק".
השניים הוסיפו כי "סנודן הוא דמות מסקרנת מאחר ומעשיו הם שנויים במחלוקת. אין לנו כוונה להביע תמיכה או עמדה בנוגע למעשיו. הקהל ישמע את דבריו, יוכל לשאול שאלות קשות ולשכלל בעצמו את דעתו בנושא".

בחודש הבא: אדוארד סנודן ידבר לישראל Reviewed by on . חמש שנים לאחר שפרץ לתודעה העולמית עם הדלפת המידע הגדולה והרגישה בהיסטוריה - אדוארד סנודן, איש המודיעין האמריקני שגילוייו על תכניות המעקבים של ארצות הברית ובריטנ חמש שנים לאחר שפרץ לתודעה העולמית עם הדלפת המידע הגדולה והרגישה בהיסטוריה - אדוארד סנודן, איש המודיעין האמריקני שגילוייו על תכניות המעקבים של ארצות הברית ובריטנ Rating: 0

הגיבו