תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » גטר-טק תייצג את פתרונות סקרי האתר האלחוטיים של Ekahau בישראל
הפתרון של Ekahau. מקור: יח"צ

גטר-טק תייצג את פתרונות סקרי האתר האלחוטיים של Ekahau בישראל

Ekahau מציעה כלים המאפשרים תכנון מקדים ומדויק של הפריסה האלחוטית, וכן את מכשיר החומרה Sidekick לביצוע סקרים אקטיביים מדויקים במיוחד

מאת 8 באוקטובר 2018, 11:50 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גטר טק חתמה על חוזה הפצה בלעדי עם החברה האמריקנית Ekahau, המתמחה בפתרונות לסקרי אתר אלחוטיים.

Ekahau נוסדה בשנת 2000 ופיתחה עשרות פטנטים המשמשים לכלי תוכנה וחומרה המשרתים מתקיני מערכות תקשורת ברחבי העולם.

הכלים מאפשרים תכנון מקדים ומדויק של הפריסה האלחוטית, וכן את מכשיר החומרה Sidekick לביצוע סקרים אקטיביים מדויקים במיוחד. ה-Sidekick אף משמש לזיהוי וגילוי תקלות אלחוטיות באתרים ומציאת שורש התקלה – דבר שנחשב מורכב בקרב חברות האינטגרציה נותנות השירות.

בכך מצטרפת Ekahau לשורה של מותגים בתחום התקשורת המיוצגים על ידי גטר בישראל, ביניהם Arris ,Ruckus ,Cambium ,Siklu ,DrayTek ו-Grandstream.

אור יצהר, מנהל תחום התקשורת בגטר, אמר כי "באמצעות ייצוגו של המותג האמריקני Ekahau בישראל נביא לשיפור בביצועי הרשתות האלחוטיות. סקר אתר הוא השלב החשוב ביותר בתכנון רשת אלחוטית ונדרשים כלים מקצועיים כדי להתמודד עם האתגרים בכל אתר ואתר. Ekahau עושה זאת עם כלי תוכנה וחומרה רוויי פטנטים".

מוצרי החברה יוצגו במסגרת כנס Telecom 360, שמופק על ידי אנשים ומחשבים ושייערך ביום ה', ה-8 בנובמבר, במלון הרודס הרצליה. האירוע מיועד לשותפים עסקיים ויועצים בלבד. להרשמה ניתן ללחוץ כאן.

גטר-טק תייצג את פתרונות סקרי האתר האלחוטיים של Ekahau בישראל Reviewed by on . גטר טק חתמה על חוזה הפצה בלעדי עם החברה האמריקנית Ekahau, המתמחה בפתרונות לסקרי אתר אלחוטיים. Ekahau נוסדה בשנת 2000 ופיתחה עשרות פטנטים המשמשים לכלי תוכנה וחומ גטר טק חתמה על חוזה הפצה בלעדי עם החברה האמריקנית Ekahau, המתמחה בפתרונות לסקרי אתר אלחוטיים. Ekahau נוסדה בשנת 2000 ופיתחה עשרות פטנטים המשמשים לכלי תוכנה וחומ Rating: 0

הגיבו