תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » פיירפוקס: שירות חדש יידע אתכם על חשיפת פרטים אישיים
. פיירפוקס

פיירפוקס: שירות חדש יידע אתכם על חשיפת פרטים אישיים

Firefox Monitor בוחן את כתובת המייל שלכם מול מאגר מידע שמכיל פרטים על פריצות של האקרים, ומספק תשובות מה קרה, מתי ואילו פרטי משתמש נחשפו בפריצה

מאת 26 בספטמבר 2018, 14:20 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ארגון מוזילה הכריז על שירות חדש בשם Firefox Monitor, שיודיע לגולשים מתי פריצה לדפדפן גרמה לכך שפרטים אישיים שלהם ייחשפו. מדובר בשירות שמוצע בחינם, והוא מבוסס על שיתוף פעולה עם טרוי האנט, שהקים את האתר Have I Been Pwned, שמאפשר למשתמשים להכניס את כתובת המייל שלהם כדי לבדוק האם היא נחשפה בפריצות שנערכו לאורך השנים לאתרים מסוימים.

Firefox Monitor מבוסס ברובו על API של השירות שמציע האנט. בדומה לכך, הוא בוחן את כתובת המייל מול מאגר מידע שמכיל פרטים על פריצות של האקרים לאורך השנים, ומספק תשובות והסברים מה קרה, מתי ואילו פרטי משתמש נחשפו בפריצה.

כמו כן, ניתן להירשם לשירות כדי לקבל הודעה בכל פעם שאירוע כזה קורה שוב – פריצה לאתר בו המשתמשים השאירו פרטים אישיים כלשהם.
ההמלצות הקבועות שמספק האתר הן לשנות את הסיסמה האישית באתרים בהם התגלתה פריצה, להשתמש במנהל סיסמאות כדי ליצור סיסמאות חזקות במיוחד וכדומה.

במוזילה בוחנים את השירות החדש מאז הקיץ האחרון, והוא כבר זמן לשימוש מלא ולרישום. אפשר למצוא אותו כאן.

פיירפוקס: שירות חדש יידע אתכם על חשיפת פרטים אישיים Reviewed by on . ארגון מוזילה הכריז על שירות חדש בשם Firefox Monitor, שיודיע לגולשים מתי פריצה לדפדפן גרמה לכך שפרטים אישיים שלהם ייחשפו. מדובר בשירות שמוצע בחינם, והוא מבוסס על ארגון מוזילה הכריז על שירות חדש בשם Firefox Monitor, שיודיע לגולשים מתי פריצה לדפדפן גרמה לכך שפרטים אישיים שלהם ייחשפו. מדובר בשירות שמוצע בחינם, והוא מבוסס על Rating: 0

הגיבו