תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » בכירים מסכמים את השנה: משה אטיה, קונסיסט
משה אטיה, סמנכ"ל חטיבת המוצרים בקונסיסט מערכות. צילום: קונסיסט

מחליפים שנה

בכירים מסכמים את השנה: משה אטיה, קונסיסט

ביקשנו מבכירים בהיי-טק הישראלי ובתעשיות נילוות להעריך את המגמות בענף בשנה האחרונה ובזו הקרובה, ולבחור את איש/ת השנה שלהם ● והפעם: משה אטיה, סמנכ"ל חטיבת המוצרים בקונסיסט מערכות

מאת 17 בספטמבר 2018, 16:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מה היה הדבר הבולט ביותר בהיי-טק הישראלי בשנה האחרונה?
"לטעמי, מעל לכל הטכנולוגיה, הדבר החשוב ביותר הוא שתעשיית ההיי-טק מתבגרת, המנהלים נעשו שקולים יותר ומנוסים יותר והחלה לחלחל ההבנה העמוקה שהעובדים הם המשאב החשוב ביותר.

הזמנים שבהם אנשים צעירים מדי שמקבלים כסף וכוח גדולים מדי נמצאים מאחורינו, וכעת התעשייה יותר שקולה ומאוזנת. זה טוב לכולם, ובעיקר לעובדים שיכולים להחזיק זמן ארוך בחברות ללא ההרגשה שהם ברכבת הרים, וגם לחברות, שיכולות לבסס תכניות ופיתוח לטווח ארוך ולא רק גימיקים לאקזיט".

מה יהיה הדבר הבולט ביותר בהיי-טק הישראלי בשנה הקרובה?
"הבולטים ביותר יהיו הפרטיות וההגנה על המידע הפרטי של אנשים. אחרי שנים של הפקרות בתחום, הנושא עובר הסדרה משמעותית, וזה שינוי חברתי ועולמי הכרחי".

מיהו איש השנה בהיי-טק הישראלי?
"אני בוחר איש גדול מחברה קטנה: רן לוינסון מפורס מאזו'ר, בזכות לוינסון נחשפתי לתחום המרתק של חקירות סייבר בעולם העסקים ובעולם המשפט".

בכירים מסכמים את השנה: משה אטיה, קונסיסט Reviewed by on . מה היה הדבר הבולט ביותר בהיי-טק הישראלי בשנה האחרונה? "לטעמי, מעל לכל הטכנולוגיה, הדבר החשוב ביותר הוא שתעשיית ההיי-טק מתבגרת, המנהלים נעשו שקולים יותר ומנוסים מה היה הדבר הבולט ביותר בהיי-טק הישראלי בשנה האחרונה? "לטעמי, מעל לכל הטכנולוגיה, הדבר החשוב ביותר הוא שתעשיית ההיי-טק מתבגרת, המנהלים נעשו שקולים יותר ומנוסים Rating: 0

הגיבו