תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » סקייפ: כל המוסיף גורע?
סקייפ - אולי מסייע בתרגום אך מקליט את השיחות. צילום: BigStock

סקייפ: כל המוסיף גורע?

במיקרוסופט הבינו כי השינויים והתוספות בשירות השיחות הפופולרי לא נתקבלו בברכה על ידי המשתמשים והחליטו כי הממשק החדש של האפליקציה יהיה כעת פשוט וקל יותר להבנה

מאת 4 בספטמבר 2018, 17:16 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

צעד אחורה זה צעד קדימה? כן, במיוחד אם תשאלו את האנשים שאחראים לסקייפ, שירות שיחות הווידאו והטלפון של מיקרוסופט: כשנה לאחר שהשיקה גרסה חדשה ששילבה באפליקציה תכונות כמו 'סיפורים' או 'נקודות שיא' בסקייפ עושים אחורה פנה מסוים בעיצוב ובהגשה ופונים למסלול פשוט יותר. החברה אולי ניסתה לפנות לקהל צעיר יותר, אבל מתברר שהקהל המסורתי לא ממש אהב את השינויים ההם והחברה, כך נראה, הגיבה בהתאם.

"ביצוע שיחות נהיה קשה יותר לביצוע והשימוש בנקודות שיא לא מצא תהודה מספיק טובה בקרב רוב המשתמשים", הודה פיטר סקילמן, מנהל העיצוב של האפליקציה.

יימחקו מהשרתים של סקייפ

הממשק החדש של האפליקציה, לפחות בגרסת הטלפונים החכמים, יהיה כעת פשוט יותר וקל להבנה – ביצוע שיחות וידאו, ביצוע שיחות טלפון ומעבר לרשימת אנשי הקשר. האפשרויות האחרות, שהתסוופו בגרסה שהושקה לפני כשה כאמור, הועלמו מהשטח. זאת, למרות שמי שכן השתמש בתכונת הסיפורים יוכל להוריד אותם למחשב שלו עד ל-30 בספטמבר, אז הם יימחקו מהשרתים של סקייפ.

בנוסף העיצוב של האפליקציה החדשה יהיה יותר פשוט ועם יותר תזכורת לצבעים המקוריים שהיו מבוססים על תכלת ולבן בלבד.

סקייפ: כל המוסיף גורע? Reviewed by on . צעד אחורה זה צעד קדימה? כן, במיוחד אם תשאלו את האנשים שאחראים לסקייפ, שירות שיחות הווידאו והטלפון של מיקרוסופט: כשנה לאחר שהשיקה גרסה חדשה ששילבה באפליקציה תכונ צעד אחורה זה צעד קדימה? כן, במיוחד אם תשאלו את האנשים שאחראים לסקייפ, שירות שיחות הווידאו והטלפון של מיקרוסופט: כשנה לאחר שהשיקה גרסה חדשה ששילבה באפליקציה תכונ Rating: 0

תגובות (2)

  • Avatar

    מישל

    צריך לחזיר את הסקיפ המסורתי באופציה למימעוניין

  • Avatar

    מישל

    אני מעונין בסקיפ המסרתי

הגיבו