תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » לאן נעלם הקישור לעמוד הטאבלטים באתר של גוגל?
נעלמו מהאתר. טאבלטים. צילום אילוסטרציה: BigStock.

לאן נעלם הקישור לעמוד הטאבלטים באתר של גוגל?

לאן נעלם הקישור לעמוד הטאבלטים באתר של גוגל?

בסוף השבוע נעלם העמוד מהאתר אולם לאחר מכן חזר למקומו ● גוגל: סליחה, הייתה לנו תקלה

מאת 3 ביוני 2018, 15:36 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גולשים חדי עין הבחינו בסוף השבוע שבאתר האנדרואיד (Anadroid) הרשמי של גוגל (Google) חסר משהו בתפריט הראשי: בין Wear לשעונים ל-Android TV לטלוויזיות ולמזרימי מדיה, כבר לא היה רווח. המילה Tablets, שמפנה לאתר המשנה של החברה המוקדש לתחום הטאבלטים. העמוד פשוט נעלם. גם ניסיון להיכנס לדף המשנה באופן ידני לא הוביל לתוצאה אחרת: הקישור העביר את הגולשים ישירות לדף הבית של אנדרואיד.

הרשת מיד החלה לשאול ולהעריך מדוע הטאבלטים נעלמו מהאתר? זה לא סוד שמדובר בשוק שהולך ומצטמצם באופן קבוע בעוד החברות הגדולות משאירות את רוב המרחב ליצרניות קטנות, סיניות בעיקר, בשעה שגם כך גוגל עצמה כבר לא מייצרת טאבלטים ובאתר שלה העדכון המשמעותי האחרון הוא של Galaxy Tab S2 של סמסונג (Samsung) – טאבלט שהושק לפני כשלוש וחצי שנים.

"אופס, היה לנו באג"

ההערכה הייתה שגוגל פשוט מפנה את כלל המאמצים שלה בתחום הזה אל מחשבי הכרומבוק (Chromebook) שלה. תחום שלאחרונה קיבל תפנית: לא רק מחשבים זולים לתחום החינוך אלא מחשבים עם עיצוב מתקדם שעונים לכללי השוק עם מסך מגע ועם אפיונים של מחשבים הפיכים מהשורה.

אולם היום (א') בבוקר טענה גוגל באופן רשמי טענה שזה לא היה מכוון בכלל. מי שייכנס עכשיו לא יבין על מה הייתה המהומה. "אופס, היה לנו באג כשעדכנו את האתר. זה חזר. מצטערים על הבלבול", צייץ הירושי לוקהיימר, סגן נשיא בכיר לפלטפורמות ואקו-סיסטם בגוגל.

אז האם גוגל התכוונה לסגור את הענף ונבהלה מהתגובות? תחליטו בעצמכם. בינתיים חזר אותו עמוד ישן שלא התעדכן כבר מי יודע כמה זמן, וככזה, קשה להבין מה בדיוק עודכן בו.

לאן נעלם הקישור לעמוד הטאבלטים באתר של גוגל? Reviewed by on . גולשים חדי עין הבחינו בסוף השבוע שבאתר האנדרואיד (Anadroid) הרשמי של גוגל (Google) חסר משהו בתפריט הראשי: בין Wear לשעונים ל-Android TV לטלוויזיות ולמזרימי מדיה גולשים חדי עין הבחינו בסוף השבוע שבאתר האנדרואיד (Anadroid) הרשמי של גוגל (Google) חסר משהו בתפריט הראשי: בין Wear לשעונים ל-Android TV לטלוויזיות ולמזרימי מדיה Rating: 0

הגיבו