תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » דיווחים: Mi Pad 4 של שיאומי נמצא כבר על האש
בקרוב האח? ה-Mi Pad 3 של שיאומי. צילום: יח"צ

דיווחים: Mi Pad 4 של שיאומי נמצא כבר על האש

הפרטים המלאים אודות הטאבלט לא ידועים עדיין ● עם זאת, דלף כי שלא כמו בשני הטאבלטים הקודמים בסדרה, שהציעו יחס היבט של 4:3 עם מסך בגודל 9.7 אינץ' - הבייבי החדש אמור להציע מסך ביחס היבט של 18:9

מאת 29 באפריל 2018, 15:56 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Mi Pad 3 של שיאומי (Xiaomi) היה בשנה שעברה הפתעה נעימה בשוק הטאבלטים המצומצם משהו. לפי דיווחים חדשים, שיאומי מתכוונת להשיק השנה את הטאבלט הרביעי בסדרה.

הפרטים המלאים אודות Mi Pad 4 לא ידועים עדיין. עם זאת, הרוב כבר דלף. כך, לדוגמה, לא ברור מה יהיה הגודל והרזולוציה הסופיים של המסך. עם זאת נודע כי שלא כמו בשני הטאבלטים הקודמים בסדרה, שהציעו יחס היבט של 4:3 עם מסך בגודל 9.7 אינץ', הטאבלט החדש אמור להציע מסך ביחס היבט של 18:9.

המערכת על שבב אמורה להיות Snapdragon 660, בנוסף תהיה סוללה בנפח העבודה של 6,000mAH שתתמוך בטעינה מהירה בתקן Quick Charge 4.0.

יהיו גם שתי מצלמות לטאבלט, אחת בכל צד: מאחור בגודל 13 מגה-פיקסל עם מפתח f/2.0, ומקדימה אחת עם חיישן בגודל 5 מגה-פיקסל עם מפתח שזהה לזו האחורית.

כאמור, שאר הפרטים עדיין לא סגורים, אבל אם להסתמך על ההשקות האחרונות של שיאומי, אולי גם הפעם היא תצליח להפתיע.

דיווחים: Mi Pad 4 של שיאומי נמצא כבר על האש Reviewed by on . Mi Pad 3 של שיאומי (Xiaomi) היה בשנה שעברה הפתעה נעימה בשוק הטאבלטים המצומצם משהו. לפי דיווחים חדשים, שיאומי מתכוונת להשיק השנה את הטאבלט הרביעי בסדרה. הפרטים ה Mi Pad 3 של שיאומי (Xiaomi) היה בשנה שעברה הפתעה נעימה בשוק הטאבלטים המצומצם משהו. לפי דיווחים חדשים, שיאומי מתכוונת להשיק השנה את הטאבלט הרביעי בסדרה. הפרטים ה Rating: 0

הגיבו