תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » כללביט תטמיע את פתרון הערבול של בריליקס בכלל ביטוח
עדי קפלן, המנכ"ל החדש של כללביט. צילום: יח"צ

כללביט תטמיע את פתרון הערבול של בריליקס בכלל ביטוח

הפרויקט יחל בקרוב ויימשך כחודשיים ● היקפו הכספי, לרבות תחזוקה למשך שנתיים, עומד על כמיליון שקלים

מאת 16 באפריל 2018, 10:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אנשי כללביט, זרוע ה-IT של כלל, יחד עם אנשי בריליקס (Brillix), יטמיעו כלי לערבול נתונים בכלל ביטוח. הפרויקט יחל בקרוב ויימשך כחודשיים. היקפו הכספי, לרבות תחזוקה למשך שנתיים, עומד על כמיליון שקלים.

במסגרת הפרויקט יוטמע כלי איתור וערבול הנתונים Jumble DB, פתרון אשר פותח על ידי בריליקס ומותקן אצל מאות לקוחות ארגוניים בארץ ובעולם. כלי ערבול הנתונים יוטמע במאגרי המידע של כלל ביטוח, אשר נמצאים בסביבת ה-Non-production של החברה.

פתרון Jumble DB נועד לסייע לחברות ולארגונים לשמור על המידע הרגיש של לקוחותיהם, כגון: שמות, מספרי תעודת זהות, מספרי חשבון בנק, מספרי כרטיס אשראי, רישומים רפואיים ועוד. הפתרון נותן מענה לאיתור ומיון של מידע רגיש בסביבות הייצור וכן מביא לערבול איכותי ורוחבי לנתונים בסביבות נמוכות – מול גורמים שאינם מורשים לגשת לנתונים המלאים והרגישים.

הפתרון מאפשר לארגון להגדיר את הנתונים הרגישים, לזהות אותם ולמפות קשרים באמצעות מנגנון איתור ומיפוי מובנה OOTB ולערבל אותם לפי חוקיות ומספר סוגי ערבול שנקבעים מראש, על ידי המורשים לכך בארגון. הפתרון נמצא בשימוש של ארגוני אנטרפרייז רבים בישראל, אירופה וארצות הברית, ביניהם ארגוניים פיננסיים, ארגוני בריאות, טלקום וחברות מוצר גלובליות.

הרקע לביצוע הפרויקט נבע מהצורך ליישם מעגל אבטחה נוסף בסביבות הפיתוח והבדיקות. באמצעות ערבול הנתונים ניתן לבצע את עבודות הפיתוח והבדיקות מבלי לחשוף את הנתונים לגורמים לא מורשים.

את הפרויקט הובילו אנשי ענף הגנת הסייבר בכלל ביטוח. אביבית קוטלר, מנהלת הענף, אמרה כי "מערכת ערבול נתונים היא פתרון חשוב במידור הגישה של אנשי התוכנה בחברה למידע רגיש במסגרת תהליכי הפיתוח והבדיקות. הפרויקט יענה לצרכים של הסביבה המורכבת של מערכות המידע בחברת כלל".

כללביט תטמיע את פתרון הערבול של בריליקס בכלל ביטוח Reviewed by on . אנשי כללביט, זרוע ה-IT של כלל, יחד עם אנשי בריליקס (Brillix), יטמיעו כלי לערבול נתונים בכלל ביטוח. הפרויקט יחל בקרוב ויימשך כחודשיים. היקפו הכספי, לרבות תחזוקה אנשי כללביט, זרוע ה-IT של כלל, יחד עם אנשי בריליקס (Brillix), יטמיעו כלי לערבול נתונים בכלל ביטוח. הפרויקט יחל בקרוב ויימשך כחודשיים. היקפו הכספי, לרבות תחזוקה Rating: 0

הגיבו