תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » גוגל הכריזה על טאבלט ראשון שמבוסס על Chrome OS לתחום החינוך
גוגל. צילום: BigStock

גוגל הכריזה על טאבלט ראשון שמבוסס על Chrome OS לתחום החינוך

Acer Chromebook Tab 10 מיועד לאפשר ניהול מוסדר מרחוק בידי מנהלני IT בהתאם לרשיון חינוך, וכן חיבור מבוסס סיסמה לחומרים אישיים ובמקביל לאפשר התנתקות נקיה עם סיום השיעור

מאת 27 במרץ 2018, 16:27 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אייסר (Acer), בשיתוף עם גוגל (Google), הכריזו על הטאלבט הראשון אי פעם שמבוסס על מערכת ההפעלה Chrome OS ולא על אנדרואיד (Android). Chrome OS נשמרה עד עתה לשימוש במחשבים ניידים, בעיקר זולים, אותם כיוונה גוגל לשוק החינוך.

גם הטאבלט החדש, Acer Chromebook Tab 10, מכוון לשוק הזה. הוא גם מיועד לאפשר ניהול מרחוק מוסדר בידי מנהלני IT בהתאם לרשיון חינוך, וכן כדי לאפשר חיבור מבוסס סיסמה לחומרים אישיים, ובמקביל לאפשר התנתקות נקיה עם סיום השיעור.

עוד היבט בולט הוא העט האלקטרוני שמגיע יחד עם הטאבלט ונשמר בחריץ מיוחד בחלק התחתון של המכשיר.

הגודל של הטאבלט החדש הוא 9.7 אינץ' והוא מציע רזולוציה של 2,048×1,536 פיקסלים, והוא מגיע עם 4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-32 גיגה-בייט זיכרון אחסון.

המערכת על שבב היא OP1. מדובר במערכת המיוצרת בידי רוקצ'יפ (Rockchip). אבל, למעשה, זהו מותג ששייך לגוגל שתכננה מערכת שממוטבת במיוחד לשימוש עם Chrome OS.

הטאבלט יושק בפועל בחודש הבא ויעלה 329 דולר.

גוגל הכריזה על טאבלט ראשון שמבוסס על Chrome OS לתחום החינוך Reviewed by on . אייסר (Acer), בשיתוף עם גוגל (Google), הכריזו על הטאלבט הראשון אי פעם שמבוסס על מערכת ההפעלה Chrome OS ולא על אנדרואיד (Android). Chrome OS נשמרה עד עתה לשימוש אייסר (Acer), בשיתוף עם גוגל (Google), הכריזו על הטאלבט הראשון אי פעם שמבוסס על מערכת ההפעלה Chrome OS ולא על אנדרואיד (Android). Chrome OS נשמרה עד עתה לשימוש Rating: 0

הגיבו