תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מנהלים טכנולוגיים ממליצים על סטארט-אפים; והפעם: יגאל שניידר
יגאל שניידר, מנכ"ל אלכסנדר שניידר. צילום: יח"צ

מנהלים טכנולוגיים ממליצים על סטארט-אפים; והפעם: יגאל שניידר

שניידר, מנכ"ל אלכסנדר שניידר, ממליץ על הסטארט-אפ LeaderMES, שמפתח פלטפורמת ווב שמסייעת למפעלים חכמים

מאת 27 בנובמבר 2017, 11:10 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

איזה סטארט-אפ לכד את עיניך באחרונה שאינו עובד עם ארגונך?
"באחרונה שמעתי וקראתי רבות על הסטארט-אפ LeaderMES, שמפתח פלטפורמת ווב עבור מפעלים, שמאפשרת להם לקבל דיווח על קצב העבודה של כל מכונה במפעל, לזהות 'פסולים' בתהליך הייצור, ולקבוע פרמטרים תפעוליים של תהליך הייצור, התכנון, בקרת האיכות, האחזקה ובקרת האנרגיה. הפלטפורמה ניתנת להקמה בתוך שעות ספורות.

פלטפורמת הענן של LeaderMES מיועדת למפעל חכם והיא מיישמת הלכה למעשה את מהפכת המידע – המהפכה התעשייתית הרביעית, שתופסת מקום נכבד בשיפור הביצועים ותהליכי הניהול בארגון, ומשמשת ככלי להעלאת תפוקת הייצור, לצד שימור מקומות עבודה. הפלטפורמה מביאה לשיפור בתפוקות כבר בשבועות הראשונים להפעלתה".

מדוע בחרת דווקא בסטארט-אפ הזה?
"אלכסנדר שניידר פעילה בתחומי המפעל החכם והאינטרנט התעשייתי של הדברים (ה-IIOT). במהלך מגעי עם לקוחות בתחום שמחתי לפגוש חברה שמטרתה לשפר את תהליכי הייצור במפעלים ולהביא אותם לקדמת הטכנולוגיה".

מהו הדבר הבא, להערכתך, בעולם הסטארט-אפים? מה יהיו התחומים החמים?
"אני סבור שחברות המפתחות אלגוריתמים בתחומי הניתוח צופה פני העתיד והתחזוקה פועלות בתחום חם מאוד".

מנהלים טכנולוגיים ממליצים על סטארט-אפים; והפעם: יגאל שניידר Reviewed by on . איזה סטארט-אפ לכד את עיניך באחרונה שאינו עובד עם ארגונך? "באחרונה שמעתי וקראתי רבות על הסטארט-אפ LeaderMES, שמפתח פלטפורמת ווב עבור מפעלים, שמאפשרת להם לקבל דיו איזה סטארט-אפ לכד את עיניך באחרונה שאינו עובד עם ארגונך? "באחרונה שמעתי וקראתי רבות על הסטארט-אפ LeaderMES, שמפתח פלטפורמת ווב עבור מפעלים, שמאפשרת להם לקבל דיו Rating: 0

הגיבו