תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » תקלות טכניות פגעו בג'ימייל, Drive ו-Google Maps
מחברה שפעלה ממוסך לתאגיד ענק. גוגל. צילום: BigStock

תקלות טכניות פגעו בג'ימייל, Drive ו-Google Maps

שירותים שונים של גוגל חוו אתמול (ג') הפסקות למשך כמה שעות ● לקוחות התלוננו על קשיים בכניסה ועל מיילים שהתקבלו פעמיים ● ענקית הטכנולוגיה מסרה שהשירותים חזרו לפעול כרגיל

מאת 13 בספטמבר 2017, 15:47 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) סבלה אתמול (ג') מתקלה טכנית בינלאומית גדולה, שהביאה לכך שרבים מהמשתמשים בשירותיה של הענקית לא היו מסוגלים לבדוק את חשבונות הג'ימייל (Gmail) שלהם, להשתמש בשירות המפות (Google Maps) או באפליקציות הדרייב (Google Drive).

על פי דו"ח ניתוחי האינטרנט של Outage Report, את הפגיעה החמורה ביותר ספגו משתמשים באירופה, בצפון אמריקה וביפן.

בהצהרה שהתפרסמה באתר מרכז השליטה של ה-G Suite, המנטר את כל היישומים של גוגל, נכתב כי "משתמשים דיווחו על איטיות וטעויות קישוריות. אנחנו בודקים דיווחים על בעיה בג'ימייל. נספק מידע נוסף בקרוב". לאחר מכן מסרה החברה, בתשובה לפניית אתר Gadgets 360, כי השירותים שבו לסדרם.

כרגיל בנסיבות דומות, משתמשים פנו לטוויטר (Twitter) בכדי לשתף את העולם בתקלה. בין הציוצים שהביעו תרעומת על הבעיות הופיע אחד של משתמש ששאל את חבריו: "מי מתקשה להשתמש בגוגל היום? ג'ימייל דוחה אותי, כך גם התרגום… אני יכול רק לגגל". משתמש אחר צייץ: "מסיבה כלשהי, אני חסום לגישה אל אתרים מג'ימייל. מה זה, לעזאזל?".

יצוין כי בימים האחרונים חווה שירות Google Drive – שלאחרונה נודע כי בקרוב יסיים את פעולתו כליל – תקלות רבות. בשבוע שעבר נפל השירות בברזיל ובמקומות אחרים בעולם למשך כשעה. ב-26 בחודש תשיק גוגל את Drive File Stream – אפליקציית גיבוי וסנכרון הקבצים השולחנית החדשה שלה, שתחליף את הדרייב.

תקלות טכניות פגעו בג'ימייל, Drive ו-Google Maps Reviewed by on . גוגל (Google) סבלה אתמול (ג') מתקלה טכנית בינלאומית גדולה, שהביאה לכך שרבים מהמשתמשים בשירותיה של הענקית לא היו מסוגלים לבדוק את חשבונות הג'ימייל (Gmail) שלהם, גוגל (Google) סבלה אתמול (ג') מתקלה טכנית בינלאומית גדולה, שהביאה לכך שרבים מהמשתמשים בשירותיה של הענקית לא היו מסוגלים לבדוק את חשבונות הג'ימייל (Gmail) שלהם, Rating: 0

הגיבו