תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » DnA-IT: מה מאחורי הלוגו?
Logo4You - מדור חדש באנשים ומחשבים

DnA-IT: מה מאחורי הלוגו?

מאת 8 בינואר 2017, 15:07 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

DnA-IT היא אחת מהחברות הצעירות, הזריזות, הצומחות והמובילות בישראל בתחום תשתיות מודרניות בעולם ה-IT ופתרונות ענן מתקדמים. לחברה ניסיון טכני וידע רב בתשתיות המרכזיות בדטה סנטרים מודרניים.

כחברה צעירה וגמישה, בחרה החברה לעבוד עם חברות הטכנולוגיה הבינלאומיות שמציגות חדשנות טכנולוגית אמיתית ומתן מענה לצרכים של ארגונים כיום בעידן הענן, ה-Big Data, המובייל והסכנות המתגברות בתחום אבטחת המידע.

DnA-IT מזהה את הטכנולוגיות פורצות הדרך כבר בשלבים מוקדמים. בין הפתרונות שמיישמת החברה נכללים טכנולוגיות של חברות כגון: נוטניקס (Nutanix), סיסקו (Cisco), קומוולט (Commvault), נימבל סטורג' (Nimble Storage), רד-האט (Red Hat) ועוד.

אושרי שרון, מייסד ומנכ"ל DnA-IT

אושרי שרון, מייסד ומנכ"ל DnA-IT

מייסד ומנכ"ל החברה הוא אושרי שרון, עם ניסיון של 25 שנים בתחום. שרון היה ממובילי מהפכות טכנולוגיות בולטות בעשור האחרון בתחומים ובהם: וירטואליזציה ב-2003, ענן ב-2008, הגנה וניהול מידע מתקדם ב-2012 ועוד.

DnA-IT

DnA-IT

החברה מספקת פתרונות Turn-Key מקצה לקצה עם מערך תמיכה דרג ב' בכיסוי 24/7 לארגונים בינוניים וגדולים בישראל. ללקוחות מערך מכובדת של מאות לקוחות פעילים וממליצים.

DnA-IT: מה מאחורי הלוגו? Reviewed by on . DnA-IT היא אחת מהחברות הצעירות, הזריזות, הצומחות והמובילות בישראל בתחום תשתיות מודרניות בעולם ה-IT ופתרונות ענן מתקדמים. לחברה ניסיון טכני וידע רב בתשתיות המרכז DnA-IT היא אחת מהחברות הצעירות, הזריזות, הצומחות והמובילות בישראל בתחום תשתיות מודרניות בעולם ה-IT ופתרונות ענן מתקדמים. לחברה ניסיון טכני וידע רב בתשתיות המרכז Rating: 0

הגיבו