תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » איזה סרטון הוא הנצפה ביותר השנה ביוטיוב ישראל?
תקרית ירי חמורה במשרדי יוטיוב

איזה סרטון הוא הנצפה ביותר השנה ביוטיוב ישראל?

נתונים שפרסמה החברה מגלים אילו סרטונים, קליפים וערוצים הגולשים הישראליים הכי אהבו השנה באתר הווידיאו הפופולרי

מאת 9 בדצמבר 2014, 14:08 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שרוטונים, אייל גולן והערוץ PewDiePie הם הנצפים ביותר בקרב הגולשים הישראליים ביוטיוב (YouTube) – כך עולה מרשימה שפרסמה החברה היום (ג').

ה-World cup song של שרוטונים, שצולם לקראת המונדיאל שהתקיים בקיץ, הוא הסרטון הנצפה ביותר בארץ השנה. הקליפ בעל מספר הצפיות הרב ביותר הוא ימים יגידו של אייל גולן, כחלק מהחזרה שלו לפופולריות לאחר פרשת החשדות נגדו שנסתיימה. הערוץ הנצפה ביותר הוא זה של PewDiePie.

למקום השני ברשימת הסרטונים הנצפים הגיע "שרים עם לולי – 30 דקות של שירים לקטנטנים". עוד בולטים ברשימה הגרסה של נעמי כפית מ-"הבורר" לשיר ההרס של מיילי סיירוס, הפרק הראשון של הסדרה "זגורי אימפריה" של HOT ושיר הסמס שיצרה חבורת הקומיקאים הדתיים אנדרדוס.

אייל גולן מגיע גם למקומות השמיני והעשירי ברשימת הקליפים הנצפים ביותר והערוץ הרשמי שלו הגיע למקום השביעי בדירוג הערוצים הפופולריים. עוד מככבים ברשימת הקליפים Dark House של קייטי פרי (במקום השני) והקליפ הרשמי של המונדיאל.

הנתונים הם חלק מרשימת Rewind 2014 שיוטיוב מפרסמת מדי חודש דצמבר.

איזה סרטון הוא הנצפה ביותר השנה ביוטיוב ישראל? Reviewed by on . שרוטונים, אייל גולן והערוץ PewDiePie הם הנצפים ביותר בקרב הגולשים הישראליים ביוטיוב (YouTube) - כך עולה מרשימה שפרסמה החברה היום (ג'). ה-World cup song של שרוטו שרוטונים, אייל גולן והערוץ PewDiePie הם הנצפים ביותר בקרב הגולשים הישראליים ביוטיוב (YouTube) - כך עולה מרשימה שפרסמה החברה היום (ג'). ה-World cup song של שרוטו Rating: 0

הגיבו