לאחר תשעה חודשים ללא מנכ"ל: טל וייסר ואושרי שרון מונו למנכ"לים משותפים ב-!We

וייסר הוא רואה חשבון בהשכלתו ולפני כן שימש כחשב של קבוצת חילן טק ● שרון שימש עד כה בתפקיד סמנכ"ל המכירות ב-We! ● ביוני האחרון פרשו מנכ"ל !We, אבי כהן, וסמנכ"ל הטכנולוגיות, ואדים סולובי, מניהולה השוטף של החברה

טל וייסר ואושרי שרון מונו כמנכ"לים משותפים ב-!We מקבוצת חילן טק. וייסר, בן 37, הוא רואה חשבון בהשכלתו ובעל תואר ראשון במנהל עסקים, עם התמחות בחשבונאות במסלול האקדמי של המכללה למנהל.

בעבר שימש כחשב של קבוצת חילן טק. עם רכישת !We על ידי חילן טק, הוא מונה למנהל הכספים שלה, ולאחר כשנתיים וחצי מונה למשנה למנכ"ל.

שרון, בן 37, הוא בעל תואר ראשון במנהל עסקים של המכללה למנהל ולימודי תואר ראשון במדעי המחשב של בר-אילן. עד כה שימש שרון בתפקיד סמנכ"ל המכירות ב-!We. לפני הצטרפותו לחברה בשנת 2006 עבד שרון בחברת טריפל סי.

אושרי שרוןביוני האחרון פרשו מנכ"ל !We, אבי כהן, וסמנכ"ל הטכנולוגיות, ואדים סולובי, מניהולה השוטף של החברה. השניים היו בין המייסדים של !We לפני כ-11 שנה. כהן וסולובי ממשיכים לשמש כדירקטורים בחברה והם בעלי מניות מיעוט בה. סולוביי הקים את !DoIT, חברה המטמיעה פתרונות Google Apps, ומיישמת שירותי SaaS נוספים לארגונים עסקיים.

!We

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים