תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » דיווחים: מנהל ב-LG הביע אכזבה מחלונות פון 7

דיווחים: מנהל ב-LG הביע אכזבה מחלונות פון 7

"היו בענף ציפיות גבוהות ממערכת ההפעלה של מיקרוסופט, אך החשיפה לצרכנים בפועל הייתה נמוכה מהצפוי", אמר ג'יימס צ'וי, אסטרטג שיווק ומנהל תכנון ב-LG ● עם זאת, הוא הוסיף, כי "אנחנו מאמינים שיש לחלונות פון 7 פוטנציאל גבוה" ● כך או כך, צ'וי סירב למסור נתונים על מכירות המכשירים

מאת 17 בינואר 2011, 10:32 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מערכת ההפעלה חלונות פון 7 (Windows Phone 7) של מיקרוסופט (Microsoft) לא עמדה בציפיות – כך על פי מנהל בכיר ב-LG, שצוטט בבלוג אך סירב למסור נתוני מכירות.

"היו בענף ציפיות גבוהות ממערכת ההפעלה של מיקרוסופט, אך החשיפה לצרכנים בפועל הייתה נמוכה מהצפוי", אמר ג'יימס צ'וי, אסטרטג שיווק ומנהל תכנון ב-LG, לעורכי הבלוג Pocket-lint, בריאיון שפורסם ביום ו' האחרון.

עם זאת, הוסיף צ'וי, כי "אנחנו מאמינים שיש לחלונות פון 7 פוטנציאל גבוה, אף על פי שבסיבוב הראשון התוצאות לא עמדו בכל הציפיות". להערכתו, ההצלחה מוגבלת בין היתר בשל דרישות חומרה גבוהות, ולאחר שיופיעו מכשירי חלונות פון 7 מסדר גודל בינוני ונמוך, ההצלחה עשויה להיות גדולה יותר.

כאמור, צ'וי סירב לנקוב בנתוני מכירות, על אף ש-LG נמנית על החברות הראשונות שמציעות מכשירי טלפון חכמים עם מערכת ההפעלה חלונות 7 (Windows 7), לצד סמסונג (Samsung), דל (Dell) ו-HTC.

דיווחים: מנהל ב-LG הביע אכזבה מחלונות פון 7 Reviewed by on . מערכת ההפעלה חלונות פון 7 (Windows Phone 7) של מיקרוסופט (Microsoft) לא עמדה בציפיות - כך על פי מנהל בכיר ב-LG, שצוטט בבלוג אך סירב למסור נתוני מכירות. "היו בענ מערכת ההפעלה חלונות פון 7 (Windows Phone 7) של מיקרוסופט (Microsoft) לא עמדה בציפיות - כך על פי מנהל בכיר ב-LG, שצוטט בבלוג אך סירב למסור נתוני מכירות. "היו בענ Rating:

הגיבו