תוכן פרסומי
ראשי » נושאים לבלוק הטאבים » אינטרנט » ויקיפדיה גייסה תרומות בסכום של 16 מיליון דולרים

ויקיפדיה גייסה תרומות בסכום של 16 מיליון דולרים

קרן ויקימדיה, שמפעילה את האתר, גייסה יותר מ-500 אלף תרומות, קרוב ל-130 אלף מהן בסניפים מקומיים ברחבי העולם ● סכום התרומה הממוצעת עמד על 22 דולרים ● לדברי ג'ימי וויילס, מייסד ויקיפדיה, מדובר במסע המוצלח ביותר בהיסטוריה של הקרן

מאת 2 בינואר 2011, 13:11 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ערב השנה החדשה, השלימה קרן ויקימדיה (Wikimedia), שמפעילה את אתר ויקיפדיה (Wikipedia), מבצע לגיוס תרומות, שבמסגרתו אספה סכום של 16 מיליון דולרים. מייסד האתר, ג'ימי וויילס, כתב בהודעה שפורסמה בבלוג, כי המסע הזה היה המוצלח ביותר בהיסטוריה של הקרן.

"אנחנו חוגגים השנה עשור לוויקיפדיה", כתב וויילס. "זו דרך נפלאה לחגוג את השנה החדשה – באמצעות גיוס תרומות לתקציב הקרן שתומכת באתר ובכל שאר הפרויקטים, לקראת עשור חדש של עבודה משותפת".

הקרן, שמפעילה אתרים ללא פרסומות, גייסה יותר מ-500 אלף תרומות, קרוב ל-130 אלף מהן בסניפים מקומיים ברחבי העולם. סכום התרומה הממוצעת עמד על 22 דולרים.

"המסע לגיוס תרומות התאפיין בכל התכונות שאנחנו אוהבים בפרויקטים של ויקימדיה – התגייסות כוללת, תרומה ממה שיש ויצירה משותפת של דברים נפלאים", כתב וויילס.

ויקיפדיה גייסה תרומות בסכום של 16 מיליון דולרים Reviewed by on . ערב השנה החדשה, השלימה קרן ויקימדיה (Wikimedia), שמפעילה את אתר ויקיפדיה (Wikipedia), מבצע לגיוס תרומות, שבמסגרתו אספה סכום של 16 מיליון דולרים. מייסד האתר, ג'י ערב השנה החדשה, השלימה קרן ויקימדיה (Wikimedia), שמפעילה את אתר ויקיפדיה (Wikipedia), מבצע לגיוס תרומות, שבמסגרתו אספה סכום של 16 מיליון דולרים. מייסד האתר, ג'י Rating:

הגיבו