תוכן פרסומי
ראשי » נושאים לבלוק הטאבים » אינטרנט » הקליפים של מיזם Vevo ימשיכו להופיע ביו-טיוב

הקליפים של מיזם Vevo ימשיכו להופיע ביו-טיוב

במסגרת ההסכם בין גוגל ל-Vevo תשקיע גוגל במיזם סכום שלא פורסם, אך על פי ההערכות הוא ינוע בין 40 מיליון ל-50 מיליון דולרים ● Vevo, אתר הווידיאו השלישי בגודלו בארצות הברית, הוא מיזם משותף של יוניברסל, סוני ו-Abu Dhabi Media Group

מאת 3 ביולי 2013, 11:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) אישרה אמש (ג'), כי ההסכם בין יו-טיוב (YouTube) למיזם הקליפים Vevo חודש ושהקליפים של המיזם ימשיכו להופיע באתר שיתוף הווידיאו הפופולרי.

במסגרת ההסכם תשקיע גוגל במיזם המשותף של יוניברסל (Universal Music), סוני (Sony Music Entertainment) ו-Abu Dhabi Media Group סכום שלא פורסם, אך על פי ההערכות הוא ינוע בין 40 מיליון ל-50 מיליון דולרים.

Vevo הוא אתר הווידיאו השלישי בפופולריות שלו בארצות הברית, עם 52 מיליון צופים בחודש מרס – כך על פי נתונים של ComScore. במקום הראשון נמצאת גוגל, במידה רבה הודות ליו-טיוב, עם 153.9 מיליון צופים, ובמקום השני פייסבוק (Facebook) עם 63.8 מיליון.

הקליפים של מיזם Vevo ימשיכו להופיע ביו-טיוב Reviewed by on . גוגל (Google) אישרה אמש (ג'), כי ההסכם בין יו-טיוב (YouTube) למיזם הקליפים Vevo חודש ושהקליפים של המיזם ימשיכו להופיע באתר שיתוף הווידיאו הפופולרי. במסגרת ההסכם גוגל (Google) אישרה אמש (ג'), כי ההסכם בין יו-טיוב (YouTube) למיזם הקליפים Vevo חודש ושהקליפים של המיזם ימשיכו להופיע באתר שיתוף הווידיאו הפופולרי. במסגרת ההסכם Rating:

הגיבו